Новий простір стане частиною старої будівлі Aldo van Eyck. Теперішній офіс планують гармонійно доповнити до кінця 2022 року, пише Archdaily.

Схоже: Відоме архітектурне бюро розробить дизайн штаб-квартири виробника смартфонів у Китаї – фото

На думку одного із засновників компанії Вінні Мааса, нова будівля лише перегукуватимуться із старою.


Нові будівлі простягаються від старої / фото: Archdaily

Нова будівля охороняє та укриває теперішній комплекс "Триполіс" завдяки захисному шару, який ми створюємо. Ми буквально перегукуємося з "Триполісом", ніби він накладає на себе свого сусіда. Простір між ними надаватиметься великими просторами і стане доступним для перехожих,
– розповів Маас.


Навколо комплексу облаштують зелені зони / фото: Archdaily

Внутрішній громадський маршрут розділить нові і старі споруди, а між проміжками з'являться циркуляційні серцевини з мостами та сходами, покритими склом. Восьмиповерхове вікно з високою прозорістю демонструє співвідношення між теперішньою частиною та новим доповненням. Дах нових будівель буде всіяний зеленню.


Загальна візуалізація проєкту / фото: Archdaily

В старій частині комплексу також зроблять масштабний ремонт, проте обіцяють зберегти деякі елементи. Наприклад, підлогу з природного каменю.

Дивіться також: В Лос-Анджелесі зведуть незвичний житловий будинок – фото химерної будівлі


На межі будівель будуть громадські простори / фото: Archdaily

Планується, що Uber займе нижні поверхи старого будинку та найбільшу будівлю нового комплексу. Друга за висотою будівля пізніше буде перетворена на будинок, де можна буде орендувати квартиру.

А підібрати камін, який ідеально впишеться в ваш дизайн, можна за посиланням