Інтуїтивно зрозумілий інтер'єр включає 4 спальні, вітальню з їдальнею, кухню, кабінет, домашній кінотеатр та сімейну кімнату. Попри те, що на площі 325 квадратних метрів проживають представники 3-х поколінь, дизайнерам вдалося адаптувати простір під потреби та бажання кожного члена сім'ї.

Чим доповнити інтер'єр Нові розумні технології: як обрати ідеальну кліматичну техніку для дому

Стилістика та кольори

Дизайнери орієнтувалися на адаптовану японську естетику. Попри велику кількість яскравих вставок та ексцентричних ліній, апартаменти виглядають стримано та стильно. Цей лаконізм зберігається й у матеріалах, використаних для обмелювання приміщення.

Яскравий оранжевий домінує у всіх просторах: від коридору до кімнат спільного користування. У спальні його замінює нейтральніший золотисто-солом'яний колір. Для входу були обрані землисті відтінки, які контрастують з теплими та нейтральними тонами стелі, шпалерами та мармуром.

Інтер'єр ексцентричної квартири в Мумбаї
Зона відпочинку / Фото Yellowtrace


Масивні елементи у холі / Фото Yellowtrace


Простір приділяє особливу увагу деталям, обігруючи одні й ті ж форми на різних об'єктах / Фото Yellowtrace

Відкритий простір

Геометричний лабіринт, окреслений меблями, проводить мешканців дому усіма стратегічно важливими приміщеннями. Відрите планування абсолютно не заважало дизайнерам пропрацювати усі необхідні зони та розділити їх, хоч й інтуїтивно, проте абсолютно логічно. Кухня продовжується відкритою зоною їдальні, а за ширмою – розташоване місце для відпочинку з сім'єю, яке водночас є зоною для перегляду телевізора.


Лаконічний кабінет / Фото Yellowtrace


Простора столова / Фото Yellowtrace


Столова та зона вітальні / Фото Yellowtrace

Більшість артоб'єктів було спроєктовано спеціально для цього дому. Компанія AoQ, яка займалася дизайном, врахувала особливості простору, тож навіть декоративні елементи виконують практичні функції, як мінімум, – зонують простір.

Спальня
У спальні використано приглушені кольори / Фото Yellowtrace

Динамічний дизайн був зумовлений повсякденними потребами великої сім'ї. Проте екстравагантні округлі лінії та яскраві доповнення перетворили утилітарні запити на спосіб самовираження.

Як виглядає інтер'єр, створений для 3-х поколінь: