Щоб допомогти вам уникнути помилок і пришвидшити процес встановлення кліматичної техніки, розповідаємо, що потрібно дізнатися напередодні встановлення кондиціонера. Кожне із цих питань зорієнтує вас в поетапності процесів, суттєво зекономить ваш час і кошти, а також допоможе розібратися, який блок найкраще підійде для вашого дому.

Читайте також Як правильно виставити температурний режим кондиціонера для ідеальної атмосфери

Скільки часу займе встановлення кондиціонера

Що з'ясувати перед встановленням кондиціонеруЩо з'ясувати перед встановленням кондиціонеру / Фото Daikin

Установка кондиціонера – не швидкий процес. Він передбачає проведення електричних, сантехнічних та вентиляційних комунікацій, а також калібрування та тестування пристою. Точний термін залежатиме від параметрів спліт-системи, архітектури дому та інших індивідуальних показників, тому не соромтеся відразу уточнити скільки часу триватимуть роботи. Наприклад, якщо ви обрали мультиспліт-систему, або вам необхідно оновити повітропроводи, встановлення точно затягнеться на декілька днів.

Експерти радять встановлювати кондиціонери напередодні літа. В "гарячий сезон" майстри більш навантажені, а їхні послуги відчутно підростають в ціні. Це призведе не лише до непередбачуваних витрат, але й до довгого очікування фахівця, що ще більше затягне процес установки.

Коли краще встановлювати кондиціонер: до чи після ремонту

Ви могли чути, що це немає значення, але установку найкраще розділити на 2 етапи: до ремонту виконуються роботи з прокладання комунікацій зовнішнього блоку, після – встановлюється внутрішній блок.

Що входить в стандартний монтаж кондиціонера

Зазвичай стандартний набір послуг передбачає:

  • відповідний отвір в стіні з герметизацією;
  • монтаж зовнішнього блоку під вікном;
  • монтаж внутрішнього блоку на стіні;
  • з'єднання зовнішнього і внутрішнього блоку;
  • запуск і тестування у всіх режимах.

Також перепитайте в майстрів про матеріали, які вони використовуватимуть в процесі монтажу та чи виникнуть у вашому домі складнощі для яких необхідне проведення додаткових робіт. Також саме на цьому етапі ви зможете дізнатися прогнозовану вартість проєкту.

Чи можна охолоджувати одним кондиціонером кілька кімнат

В яких випадках кондиціонер може охолодити кілька кімнат В яких випадках кондиціонер може охолодити кілька кімнат / Фото Daikin

Таке питання нерідко зустрічається серед тих, хто встановлює кондиціонер вперше. Якщо спробувати охолодити відразу кілька приміщень одним кондиціонером, швидше за все, вам не вдасться досягти бажаної температури. Однак ці висновки часто бувають поспішними. Майстер, який приїде на об’єкт, зможе краще оцінити ситуацію. Приміром, для суміжних кімнат можна спробувати встановити кондиціонер, продуктивність якого розрахована на більшу площу.

Яка потужність охолодження потрібна для мого приміщення

Потужність охолодження – це показник охолоджувальної сили кондиціонера. Чим вищий показник охолодження, тим швидше прилад охолодить кімнату до потрібного рівня. Бажано, щоб потужність звичайного побутового кондиціонера становила 3,3 – 3,5 кВт.

Де краще встановити кондиціонер в спальні

Кондиціонер потрібно розмістити над ліжкомКондиціонер потрібно розмістити над ліжком / Фото Daikin

Майстер допоможе оцінити розташування ліжка й зорієнтує вас щодо оптимального місця для монтажу приладу. Вважається, що кондиціонер необхідно розмістити над ліжком, оскільки холодне повітря виходить горизонтально і лише через 2 –3 метри починає опускатися вниз. Якщо розмістити кондиціонер навпроти – холодне повітря буде дути прямо на вас.

Де краще встановити кондиціонер на кухні

Переконайтеся, що ваш майстер не планує встановлювати кондиціонер навпроти плити, оскільки потік холодного повітря може уповільнити процес приготування їжі.

Де встановити кондиціонер в дитячій кімнаті

Майстер повинен врахувати місця, де дитина проводить більшу частину часу. Так, бажано уникати стін, які розташовані навпроти ліжка та робочого столу.

Які додаткові компоненти допоможуть підтримати здорову атмосферу в приміщенні

Daikin Stylish, виконує відразу декілька функцій Daikin Stylish, виконує відразу декілька функцій / Фото Daikin

Завдяки інноваційним технологіям, елегантний блок Daikin Stylish, виконує відразу декілька функцій. Приміром, автоматичне регулювання роботи вентилятора й компресорів дають змогу досягти балансу між температурою і вологістю в приміщенні, а технологія Daikin Flash Streamer видаляє з повітря алергени, віруси та неприємні запахи, забезпечуючи здорове повітря.

Відтак, встановлюючи у своєму домі один прилад, ви отримаєте повний спектр рішень для комфорту усіх членів сім'ї.