Ці картини висвітлюють інтер'єри, настрій та загальну атмосферу ванних кімнат на момент їх написання. Більшість із них досить сюрреалістичні та мають власну історію. Деякі ж – показують інтер'єр ванних кімнат та те, як вони виглядали раніше.

Цікаво Як виглядає чорний інтер'єр київської квартири з рожевою "перлинкою": фото

1.

Перкінс Гарнлі створив цю особливу вікторіанську ванну кімнату елегантною та вишуканою, хоча це й далеко від мінімалістських тенденцій 20 століття. Такі деталі, як дерев’яна вагонка та розкладний екран у китайському стилі, додають нотки історії та розкоші.

картина з ванною  кімнатою

Картина: Перкінс Гарнлі, Ванна кімната (1935) / Фото qssupplies.co.uk

інтерєр ванни

Візуалізація / Фото qssupplies.co.uk

2.

Фернандо Ботеро – "найбільш колумбійський з колумбійських художників" – малював інтимні сцени у ванній кімнаті.

Якщо ви працюєте вдома з обмеженою площею ванної кімнати, спробуйте розширити простір яскравими, "незламними" кольорами (без візерунків), окремою ванною (щоб підкреслити площу підлоги) та відчуттям задоволення,
– радив художник.

фернандо ботеро

Картина: Фернандо Ботеро, Ванна кімната (1932) / Фото qssupplies.co.uk

інтерєр ванни

Візуалізація / Фото qssupplies.co.uk

3.

Ванна кімната Ліхтенштейна – ідеальна модель для тих, хто обожнює стильні поєднання. Художник полюбляє технічні деталі, такі як відкриті труби та повторювана плитка. Дотримання монохромної кольорової гами (навіть рушників) та чистота зроблять вашу маленьку ванну кімнатою схожою на вишуканий простір галереї.

ліхтенштейн ванна кімната