Продумана, вишукана та атмосферна обідня зона – чудовий спосіб надати дому оновлену, свіжу атмосферу. Нижче добірка порад як грамотно організувати обідній простір.

Цікаво Як захистити оселю від вірусів та бактерій

Сучасне мистецтво

До обіднього простору можна додати яскравий витвір сучасного мистецтва. Сучасні меблі часто складаються з суворих ліній та гладких кутів, що може зробити кімнату суворою та холодною. За допомогою кольорових відтінків картин можна створити тепліший вигляд.

Красива зона / Фото The Spruce

Не ускладнювати

За допомогою правильних меблів можна створити простий та мінімалістичний куточок. Вибираючий такий спосіб, варто продумано підібрати фарби для їдальні: вони мають поєднуватися зі столом та стільцями.

Простота завжди у моді / Фото The Spruce

Поєднання кольорів

У дизайні обіднього простору можна поєднати нейтральні та сміливі кольори, що стануть родзинкою їдальні.

Експериментуючи, можна віднайти свій стиль / Фото The Spruce

Сміливі шпалери

Обідня зона – чудове місце для експериментів зі сміливими шпалерами. Фактурний вигляд допоможе простору набути цікавого та унікального вигляду.

Читайте Як організувати зручне зберігання під сходами: 15 дизайнерських ідей з фото

Поєднання стилів

За бажанням можна поєднати кілька стилів. До прикладу, комбо із традиційного стола, сміливих стільців та промислового світильника стане виграшним.

Сміливо та провокаційно / Фото The Spruce

Різні стільці

Останньою сміливою тенденцією декорування їдальні є поєднання різних за стилем стільців. Таким чином кімната матиме сучасний та грайливий вигляд. Великим плюсом такого рішення є те, що такі меблі можна придбати на блошиних ринках чи розпродажах.

Економічний спосіб декорування / Фото The Spruce