Браунстоун – це архітектурний стиль, у якому будували характерні коричневі історичні будинки Нью-Йорка, повідомляє Archdaily.

До теми: Тактильний інтер'єр: фото класичного британського цегляного будинку

Шестиповерхова будівля не зазнала змін зовні, але всередині дизайнери попрацювали над створенням комфортного та сучасного помешкання.


Типовий квартал в історичній частині Нью-Йорка / Фото Archdaily

Кожна частина будинку ретельно продумана. Так, на другому поверсі, наприклад, розташовані кухня, офіс та вихід на задній двір із зоною для барбекю.

Кухня вирізняється чорним прилавком та білими шафами. Щоб розбавити темну атмосферу, білі панелі та вироби з деревини тут вносять певну легкість у простір.


Кухня тут повністю чорна / Фото Archdaily

Третій поверх присвячений соціальним зонам – таким, як бар, їдальня, та вітальня для відвідин. Оскільки неможливо було змінити історичний фронтальний фасад, архітектори вирішили змінити задню стіну і встановили тут нове широке вікно, що з'єднує перший та другий поверх.

Спальні, тренажерний зал, кімната для телевізорів, кімната для відпочинку та інші простори були розміщені на верхніх поверхах.


Басейн у підвалі – родзинка помешкання / Фото Archdaily

Декор має нейтральні відтінки, контрастні темному фасаду. Дубові підлоги верхніх рівнів приносять м'якість, а вапняк у теплих відтінках, тканини та меблі в земляних тонах тонко нагадують природні кольори Близького Сходу – батьківщину господаря.

Вас зацікавить: Авто в їдальні: в Бельгії перетворили конюшню на житловий будинок – красиві фото

Родзинкою проєкту є критий басейн, який розміщений у цокольному поверсі.

Дивіться більше фото квартири в історичному будинку у Нью-Йорку: