Власник помешкання – шанувальник класицизму, який прагнув відтворити елементи улюбленого стилю сучасному інтер'єрі. Студія, яка приступила до роботи, з легкістю переосмислила класичні основи та сформувала новий погляд на вічне. Завдяки вимогливості клієнта та уважності до деталей студії La Folie, у проєкті поєдналися індивідуальність і впевненість.

До теми Продуманість та поміркованість: сучасні тренди в дизайні домашнього інтер'єру

Продуманість до деталей

Апартаменти Huculska у Варшаві
Меблі робилися під замовлення / Фото Yellowtrace

Кожен елемент інтер'єру підлаштовується під побажання замовника. Меблі, включаючи стільці і табурети, спроєктовані спеціально під стиль та настрій апартаментів. Такий обсяг роботи та потрачені на оформлення зусилля не даремні. Студія досягла необхідного балансу між новим житлом та обжитим простором.

Апартаменти Huculska у Варшаві
Масивна стільниця у кухні – ручна робота / Фото Yellowtrace

Класицизм просочується з білих панелей, фресок на дверях і плінтусах. Крім того, в домі багато вишуканих столів ручної роботи. Чого лише вартує кухонна стільниця, покрита мармуром.

Кожна кімната оснащена місцями для зберігання. Так дизайнери продемонстрували, що класичні житлові приміщення вміло приховують технічні предмети та виставляють на показ лише декоративні елементи.

Апартаменти Huculska у Варшаві
Класичний стиль з сучасними меблями / Фото Yellowtrace

Апартаменти Huculska у Варшаві
У квартирі багато ненав'язливого декору / Фото Yellowtrace

Грецькі бюсти змішуються з яскравими вазами й в комплексі прикрашають вітальню.

Апартаменти Huculska у Варшаві
Спальня ділить простір з кабінетом / Фото Yellowtrace

Розкішні прикраси добре поєднуються з великим ліжком в континентальному стилі з позолоченим оксамитовим узголів'ям і розкішною мармуровою ванною.

Більше фото проєкту Huculska у Варшаві: