Телевізор у вітальні вважається не просто місцем або полицею для зберігання телевізора. Дизайнери завжди виділяють цю зону декором, відповідно до загального настрою у квартирі. Якщо ви шукаєте нові способи дати своїй вітальні другий шанс, то ця стаття саме для вас.

Корисно 7 порад від дизайнерів, які допоможуть вам розширити простір кімнати

1. Створіть дерев'яний фон

Незалежно від стилю деревина ніколи не вийде з моди. Наприклад, якщо у вас вітальня у стилі лофт, використання класичного дерева влучно поєднається з вашим інтер'єром. Якщо ж у вас інтер'єр у стилі прованс, тоді ви можете пофарбувати дерево відтінком білого кольору.

тв у вітальні

Дерев'яна панель за телевізором у вітальні / Фото urdesignmag.com

2. Додайте рамки для картин та стелажі

Підвісні стелажі додадуть функціоналу та естетики у ваш простір. Встановивши стелаж, ви отримаєте більше місця для зберігання, окрім телевізійного блоку, який розташований прямо під вашим телевізором. На висячі полички можна покласти що завгодно – від сімейних пам'ятних предметів, фотографій і навіть кошиків для зберігання.

стіна за тв

Підвісні стелажі у зоні телевізора / Фото urdesignmag.com

3. Пофарбуйте стіну в чорний колір

Якщо ви за мінімалістичну тему, то, можливо, ви захочете пофарбувати стіну за телевізором в чорний колір. Якщо вам подобається яскрава атмосфера у своєму домі, то стіна, на якій тримається телевізор, також може виступати в ролі акцентної стіни. Ви можете пофарбувати її в будь-який колір.

стіна за тв

Цікавий варіант із широкоформатним керамогранітом під мармур на стіні / Фото pinterest

Цікаво Дизайнери інтер'єру діляться правилами декору, які ви повинні засвоїти до 30 років

4. Використайте гіпсові панелі

Гіпсові панелі виглядають мінімалістично та стильно. Також це досить бюджетний варіант, ви можете обрати візерунок самостійно, чи комбінувати 2 різних.

стіна за тв

Декор стіни за телевізором за допомогою гіпсових панелей / Фото інстаграм interior_ideas_home

5. Візерунок на стіні

Щоб додати родзинки вашому інтер'єру ви можете створити візерунок на стіні за допомогою різноманітних матеріалів чи простого фарбування. Додайте акцентні кольори й простір одразу виглядатиме стильнішим.

стіна за тв

Стіна за телевізором із візерунком / Фото urdesignmag.com