У літню пору “гарячий” вплив сонця найбільше відчувають містяни. Рясно забудовані райони лише додають ефекту сонячним променям. Через спеку ми можемо відчувати проблеми зі сном та млявість організму.

Не пропустіть ТОП-5 помилок при виборі кондиціонерів та як їх уникнути: поради експертів

Існує багато способів, щоб знизити вплив жаркого літнього сонця та насолодитися улюбленою порою року у своєму помешканні. Давайте розглянемо декілька з них та поміркуємо про їх ефективність.

Холодний душ

Струмені холодної води у спеку дарують неймовірну насолоду. Ця процедура бадьорить та дозволяє відчути приплив сил. Але, на жаль, тривалість цього ефекту не надто довга, тому якщо ви не маєте часу бігати у ванну щопівгодини – цей варіант навряд чи для вас.

Холодний душ – тимчасовий помічник під час спеки / Фото Unsplash

Жалюзі та штори

Завадити проникненню сонячних променів у приміщення - цілком логічне та правильне рішення. Третина тепла потрапляє в приміщення завдяки нагріванню вікон.

Для кращого ефекту можна навіть заклеїти скло світловідбивною плівкою та регулярно змочувати штори. Рішення дешеве та практичне, але потребує додаткових зусиль та часу, а це ресурси, які сучасні містяни цінують понад усе.

Допомога від променів сонця / Фото Unsplash

Нічне провітрювання

Кожен з нас уночі відчиняє вікна навстіж та насолоджується нічною прохолодою. Якщо утворити протяг, а до заходу сонця позакривати всі вікна, то комфортна температура протримається до обіду. Але знову ж таки, цей спосіб вимагає занадто багато маніпуляцій та не може похизуватися тривалістю дії.

Нічний відпочинок / Фото Unsplash

Вологе прибирання

Будь-яка спека асоціюється з сухістю, тому зволоження предметів холодною рідиною гарантовано дасть відчуття прохолоди. Щоправда, без додаткових методів протримається цей ефект недовго, а маніпуляції з ганчіркою та водою заберуть у вас немало часу та зусиль.

Народні способи порятунку від спеки / Фото Unsplash

Плащ мушкетера

Коли не існувало можливості врятуватися від спеки, а помешкання перетворювалося в сауну, наші бабусі з дідусями й навіть батьки одягали на плечі або на обличчя мокрий рушник. Холодна вода та холодна тканина дозволяли утворити тривалий ефект холодного душу. Щоправда, працювати чи робити якісь справи у такому “одязі” не надто зручно, але принаймні якийсь порятунок від спеки.

Прохолодний рушник – хороший помічник / Фото Unsplash

Кондиціонер

Сучасне рішення, яке не потребує зусиль та повторних маніпуляцій. Все, що потрібно – виставити за допомогою пульта потрібну температуру.

Кондиціонери Daikin відрізняються чудовими характеристиками, які дозволяють економити витрати найефективнішого у світі холодоагенту, який компанія розробила за власною технологією, та електроенергію.

Затишок посеред спеки / Фото Daikin

Окрім того, не варто турбуватися про зміну дизайну помешкання – Daikin Stylish завдяки витонченому дизайну та різноманітності кольору ідеально доповнить будь-який інтер’єр, а серія Daikin Sensira потішить легким та приємним “спілкуванням” з пристроєм.

Потік повітря оптимізований, тому комфорт у приміщенні гарантований, а інноваційні вентилятори та компресори забезпечують баланс між температурою та вологістю.

Також не варто турбуватися про шум кондиціонера – тришарова шумоізоляція піклується про ваш спокій.

Комфорт та зручність забезпечені / Фото Daikin

Кондиціонер Daikin – ідеальне рішення для тих, хто хоче отримати найкращий результат.