Щоб підібрати кліматичне обладнання, яке ідеально підходитиме для вашого дому чи офісу, використайте просту формулу: розрахуйте, щоб на кожні 8 – 10 метрів квадратних припадав 1 кВт потужності кондиціонера. Це дозволить приладу досягнути максимальної ефективності та забезпечити комфортну температуру за короткий проміжок часу.

До теми Як рятуватися від аномальної спеки у місті

Яку температуру на кондиціонері виставляти влітку

Яку температуру повітря виставляти влітку на кондиціонері Експерти радять підтримувати у приміщенні температуру 25°C / Фото Daikin

Особливо обережно потрібно використовувати режим максимального охолодження, що характеризується найбільшим енергоспоживанням та відповідно – зносом самої техніки. Деякі виробники навіть автоматично обмежили час його дії. Приміром, в спліт-системах Daikin максимальне охолодження триває до 20 хвилин. Далі кондиціонер переходить у звичний режим, який не дозволяє допустити надмірного зниження температури у приміщенні.

Працюючи в режимах мінімального енергоспоживання, інверторні пристрої японського виробника не лише мінімізують витрати енергії на запуск і вимикання кондиціонера, але й підтримують сталу температуру, що позитивно впливає на здоров'я тих, хто мешкає чи працює в приміщенні, де встановлений кондиціонер.

Експерти радять підтримувати у приміщенні температуру 25°C. Це допоможе забезпечити сталий клімат і прохолоду, а кондиціонер матиме змогу перезавантажитися, щоб працювати з новими силами.

Як правильно встановити температуру на кондиціонері взимку

Кондиціонер для обігріву приміщення Розумна техніка самостійно регулюватиме температуру / Фото Daikin

Запускаючи кондиціонер в режимі обігріву, обирайте у короткочасному режимі температуру +30 градусів. Після прогріву приміщення, знизьте її до +25 градусів.

Необхідно враховувати, що температурний датчик розташований у верхній частині внутрішнього блоку, тому температура, яку ви виставляєте за допомогою пульта управління, по факту дещо відрізнятиметься. Щоб уникнути цього, додавайте "зверху" ще 2 градуси. Це допоможе досягнути комфорту у всьому приміщенні.

Розумна техніка

 Daikin - розумний кондиціонер для дому Розумний кондиціонер для дому / Фото Daikin

На щастя, сьогодні необов'язково постійно бути напоготові, щоб перезавантажити кондиціонер чи скорегувати режим його роботи. Лінійка Stylish передбачає одноразове налаштування, яке підтримує ідеальну атмосферу впродовж всього періоду експлуатації.