Різноманітність матеріалів та колірна палітра фартухів набагато ширша ніж кількість матеріалів з яких виготовляють стільниці та кухонні стінки. Тому дизайнери радять почати з вибору меблів й лише тоді підбирати покриття, яке захищатиме стіни від бруду, жиру та вологи.

Читайте також Важливо: як часто потрібно чистити кондиціонер

Дерево і монохром

Дерево і монохромЯк поєднати кухонний фартух та фасади шаф: 10 стильних варіантів / Фото design-homes

Дерев'яні фасади – незмінний тренд, який з легкістю поєднується з базовими кольорами: білим, чорним і сірим. Якщо ви мрієте про кухню, яка довго не вийде з моди – придбайте матові поверхні. Для фартуха ідеально підійде лаконічний камінь з мінімальною кількістю швів.

Матовий білий і жовтий

Матовий білий і шафрановийЯк поєднати кухонний фартух та фасади шаф: 10 стильних варіантів / Фото design-homes

Якщо вам подобаються світлі кухні, але ви хочете додавати в інтер'єр яскравих нот, зверніть увагу на поєднання молочних відтінків з жовтим фартухом. Яскрава робоча зона створить цікавий акцент, який щодня заряджатиме вас на нові звершення.

Сірий глянець і перламутр

Сірий глянець і перламутрЯк поєднати кухонний фартух та фасади шаф: 10 стильних варіантів / Фото design-homes

Французький сірий з ненав'язливим перламутром допоможе створити ідеальний класичний інтер'єр та надасть фасадам стильного й ненав'язливого вигляду. Водночас легкі бліки на поверхні фартуха зроблять вашу кухню світлішою та вишуканішою.

Смарагдовий та білий

Як поєднати кухонний фартух та фасади шаф: 10 стильних варіантів / Фото design-homes

Якщо ви шукаєте ефектну плитку, зверніть увагу на смарагдові або малахітові відтінки кахлю, який варто викласти вертикально. Це візуально підніме робочу зону. Глибокий зелений слід приглушити перловим білим.

До теми Дизайнери назвали головний колір кухні у 2021 – 2022: як його використати

Блакитно-сірий і світле дерево

Блакитно-сірий і світле деревоЯк поєднати кухонний фартух та фасади шаф: 10 стильних варіантів / Фото design-homes

Якщо ви мрієте про нестандартну кухню в пастельних тонах, зверніть увагу на це поєднання. Світлий ясен, блакитно-сірі фасади та білі елементи – це ідеальне та ненав'язливе поєднання, яке забезпечить кухні стильний зовнішній вигляд.

Холодний сірий і пильно-рожевий

Холодний сірий і пильно-рожевийЯк поєднати кухонний фартух та фасади шаф: 10 стильних варіантів / Фото design-homes

Ніжне поєднання нагадує світанок над містом. Комбінація налаштовує на спокій та затишок й чудово підходить творчим особистостям. Щоб створити плавні переходи, використайте затирку в тон плитки.

Темний дуб і золото

Темний дуб і золотоЯк поєднати кухонний фартух та фасади шаф: 10 стильних варіантів / Фото design-homes

Дерев'яні тумби та білі навісні шафки – це улюблена комбінація, яку використовують в екостилі. Щоб розбавити його, дизайнери рекомендують додати акцентний елемент, наприклад, фігурну золоту мозаїку.

Терацо і нейтральні кольори

Як поєднати кухонний фартух та фасади шаф: 10 стильних варіантів / Фото design-homes

Терацо з яскравими вкрапленнями на фартуху виключає використання інших яскравих кольорів в інтер'єрі кухні. Тому найкраще, якщо ви поєднаєте строкату поверхню зі стриманими фасадами.

Димчасто-білий і плитка-кабанчик

Як поєднати кухонний фартух та фасади шаф: 10 стильних варіантів / Фото design-homes

Щоб невеличка кухня виглядала просторішою, для її оформлення підійдуть світлі тони та глянцеві фактури. Димчасто-білі фасади з холодним підтоном прекрасно розширять простір і відмінно поєднаються з гранітною стільницею.

Приглушений кораловий і білий ясен

Приглушений кораловий і білий ясенЯк поєднати кухонний фартух та фасади шаф: 10 стильних варіантів / Фото design-homes

Зараз в трендах "складні" або змішані кольори. Вважається, що таке рішення подовжує вау-ефект від інтер'єру, оскільки при різному освітленні допомагає розгледіти різні відтінки. В цьому варіанті кораловий колір у поєднанні з сірим верхом та фартухом з ЛДСП, який імітує вибілене дерево – точно не набридне та дозволить насолоджуватися естетикою кухні впродовж довгого часу.