Колекція швидко здобула популярність серед австралійських дизайнерів та архітекторів. Люди перенаситилися інвентарем, який швидко виходить з моди та зосередилися на високоякісних ексклюзивних виробах, які випускаються в невеликих партіях.

Читайте також Хавортія Купера – дивовижна рослина, яка може стати окрасою будь-якого інтер'єру

Робота Рейчел – це інтерпретація культових робіт відомих меблярів та дизайнерів. Авторка розповідає, що саме позачасова естетика модерної Франції та Італії надихнула її на пошуки нових форм, матеріалів та ліній. Більшість одиниць нової колекції відсилають клієнтів до вінтажної продукції Royere.

Як перетворити дім у музей скульптур
Кожен предмет поєднує кілька матеріалів / Фото Racheldonath

Мої твори не є копіями та істотно відрізняються від інших переосмислень Royere, – розповідає Рейчел. На більшу частину сучасного світу дизайну впливали одні й ті ж роботи, існують сотні прикладів творів, натхнених знаковими формами, всі вони схожі між собою, але не є "плагіатом".

Як перетворити дім у музей скульптур

Рами дзеркал – ручна робота / Фото Racheldonath

Рейчел приділила особливу увагу підтримці місцевих виробників, саме в Австралії виготовлялися деталі до виробів – кам'яні стільниці, дзеркала і лампи.

Як перетворити дім у музей скульптур
Крісла зроблені з екологічних матеріалів / Фото Racheldonath

В колекції представлені усі необхідні меблі для вітальні
В колекції представлені усі необхідні меблі для вітальні / Фото Racheldonath

Сьогодні Рейчел прагне масштабувати етичний підхід до дизайну. В її планах – долучити до роботи спеціалістів з різних континентів, особлива увага буде приділена країнам, які розвиваються. Таким чином дизайнерка прагне покращити фінансовий стан майстрів зі всього світу.

Як перетворити дім у музей скульптур
Ціна на меблі варіює від 500 – 3 600 доларів / Фото Racheldonath

Мармуровий стіл
Мармуровий стіл / Фото Racheldonath