Архітектори студії JC переконані, що навіть сторічний будинок може набути сучасного вигляду, якщо розпочати облаштування з розумом. Сьогодні існує безліч підходів до реновації та модернізації, утім, якщо ви працюєте з історичними будівлями, найкраще зберегти те, що було закладено раніше та підкреслити це за допомогою сучасних інструментів. 

Читайте також Подружжя перетворило занедбане приміщення у затишний дім для відпочинку: фото інтер'єру

Будинок XIX століття у Брукліні 

Колишній панський будинок набув нового вигляду у 2015 році, коли архітектори Керен та Томас Ріхтер вирішили оновити свою квартиру та відновити історичні елементи, які були втрачені з часом. З їхньої ініціативи було розроблено вікторіанські фабричні деталі та олов’яну плитку. Знайдений антикваріат пара поєднала з сучасними меблями. 

Як оновити інтер'єр
До ремонту дім виглядав занедбано / Фото Dwell
Як оновити інтер'єр
Ремонт повернув дому історичні елементи / Фото Dwell

Будинок 1899 року у штаті Пенсильванія

Кухня цього дому була ізольованою від інших приміщень – це була невеличка задня прибудова, яка створювала чимало незручностей власникам. Щоб з'єднати будівлі, довелося знести одну зі стін головної частини помешкання, але реконструкція була цього варта!

Як оновити інтер'єр
Ізольована кухня / Фото Dwell
 

Як оновити інтер'єр
Кухня після приєднання до основної частини дому Фото Dwell

Сінник в Сан-Франциско 

Важко уявити, що ця стильна спальня була напівзруйнованим сінником. Архітектори вирішили прибудувати споруду до основного приміщення, що допомогло суттєво збільшити площу. 

Як оновити інтер'єр
Старий сінник можна було зносити / Фото Dwell

Як оновити інтер'єр
Але архітектори перетворили його в капсульну спальню / Фото Dwell

Дім в Сан-Франциско 1870-х років

За час експлуатації будинок піддавався багаторазовим змінам, жодна з яким не виявилася вдалою. Через те, що сходи на другий поверх розташовані зовні, власники стикалися з відчутним дискомфортом. Архітектори ж вирішили "зрізати" незручний кут, встановивши розсувні L-подібні двері. Також їм вдалося об'єднати площу кухні та сходів за допомогою невеличкої транзитної тераси. Щоб забезпечити приватність, двір периметр дому оснащений вагонкою. 

Як оновити інтер'єр
Рішення яке створювало багато незручностей / Фото Dwell

Як оновити інтер'єр
Ергономічне рішення /Фото Dwell

Вікторіанський дім 1885 року в Портленді

Цей проєкт показує, як можна комбінувати автентику з сучасними об'єктами. Відреставрований вікторіанський комод став виграшним тлом для оновленої вітальні. 

Як оновити інтер'єр
Комод зливався зі стінами дому / Фото Dwell

Як оновити інтер'єр
Ремонт відкрив всі переваги комоду / Фото Dwell

Реновація закинутого гуртожитку в Тайбеї

Серед напівзогнилих віконних рам, зниклих підлог і каналізаційної системи, яка вийшла з ладу, архітектори розгледіли простір, який може стати справжнім раєм для великої сім'ї. Вони вирішили залишити каркас та втрутитися лише на ті ділянки, які вимагали оновлення. 

В процесі реновацій, архітектори виявили, що гуртожиток будувався з дуже рідкісної тайванської деревини хінокі. Вони взяли одну зі старих балок та використали її, щоб зробити унікальні ручки для вхідних дверей. Так кожен, хто заходитиме в дім, доторкатиметься до втраченої епохи. 

Як оновити інтер'єр
Занедбаний гуртожиток в Тайвані / Фото Dwell

Як оновити інтер'єр
Сучасний дім для сім'ї / Фото Dwell

Фермерський будинок в долині річки Гудзон

Архітектори видалили декоративні дерев'яні балки та дерев'яні панелі, що дозволило підняти стелю, зробивши дім більш просторим та світлим.

Як оновити інтер'єр
Темний фермерський будиночок / Фото Dwell

Як оновити інтер'єр
Нова камінна система та видалені балки освітлили приміщення /Фото Dwell

Будинок в Сіетлі, побудований в 1912 році

Облаштування придатного для життя простору на горищному поверсі – непросте завдання. Особливо, якщо тут повинні розміститися спальня, дитяча, санвузол та технічне приміщення. 

Архітектори вдало погралися з відкритими книжковими шафами, які розділяють простір та завдяки своїй формі усувають відчуття, що ви знаходитеся в мансардному приміщенні.


Незручна спальна /Фото Dwell


Багатофункціональний простір на мансардному поверсі / Фото Dwell