Будинок Viter House був створений для великої сім'ї: тата, мами та п'ятьох дітей. Автори проєкту організували простір так, щоб і подружжю було комфортно наодинці, і дітям було куди повернутися уже зі своїми сім’ями, і гостям було де спати / їсти / відпочивати.

Вам сподобається Як виглядає чорний інтер'єр київської квартири з рожевою "перлинкою": фото

Вітри – бездомні. Віють собі, не маючи ні відправної точки, ні пункту призначення. Проте їхні віяння не проходять безслідно. Цього разу вони лишили після себе дім – ми назвали його Viter House,
– розповідають у MAKHNO STUDIO

Усі технічні зони та кімнати загального вжитку розміщені на першому поверсі: гардеробна, столова, технічна кухня, вітальня, спортивний зал, спа, гараж.

вітер хаус

Головний фасад будинку / Фото behance.net

вітер хайус

Задній фасад будинку / Фото behance.net

вітер хаус

Поєднання різних архітектурних прийомів / Фото behance.net

Ми використали цей прийом, щоб об’єднати правильні різкі лінії бетонних брил першого поверху з м’якими хвилеподібними формами другого. Аморфні форми створюють захопливий простір всередині: жодних прямих кутів, максимальна просторова свобода та ефірна повітряність приміщень,
– розповідають архітектори.

вітер хаус

Авторська скульптура / Фото behance.net

вітер хаус

Уявіть, який краєвид чекає на господарів з такого будинку / Фото behance.net

Читайте також Дизайн майбутнього: як можна виглядати інтер'єр у 2100 роках – фото

вітер хаус

Архітектура "співпрацює" з інтер'єром / Фото behance.net

Проєкт розроблено так, що внутрішній простір дозволяє створити достатню кількість сонячних кімнат. Такий простір буде комфортним для перебування усім членам сім'ї.

вітер хаус

Водойма поруч з будинком / Фото behance.net

Бетон, мінімалізм у матеріалах оздоблення, цікаве різноманіття поєднання форм та нотки японської культури, стихія і спокій. Прогнозуємо, що Viter House стане ще однією гордістю української архітектури.