Кондиціонер, як і будь-яка інша техніка у будинку, потребує догляду та обслуговування. Щоб кондиціонер міг працювати з максимальною ефективністю, його слід ретельно чистити.

Варте уваги Скрупульозна увага до деталей: кодаварі, як основний принцип Daikin

На те, як часто потрібно чистити кондиціонер, має вплив багато факторів. Наявність домашніх улюбленців вимагає частішої чистки фільтрів, постійна робота кондиціонера має аналогічний ефект. Також важливу роль грає загальна запиленість приміщення.

Чимало факторів впливають на те, як часто потрібно чистити кондиціонер / Фото Daikin

Також варто зважати на пору року – влітку пилюки стане більше, а домашні улюбленці почнуть скидати зайву шерсть. У холодну пору чистити фільтри потрібно не так часто.

Зазвичай фільтри всередині внутрішнього блоку варто чистити кожні два тижні, але не треба забувати про особливості простору, в якому розташований кондиціонер. Увага до нюансів допоможе зберегти ефективність системи та гарантує якісну та безперебійну роботу кондиціонера.

Експерти рекомендують хоча б раз на рік очищувати внутрішній та промивати зовнішній блок. Щоб не пошкодити деталі, до робіт слід залучити спеціалістів, які займаються встановленням та обслуговуванням спліт-систем.

Заміна та чищення повітряних фільтрів – найбільш важливе завдання вдалого обслуговування кондиціонера. Засмічені фільтри блокують потоки повітря, що може спричинити проблеми в експлуатації техніки та проблеми у роботі системи. Окрім того, засмічені фільтри змушують кондиціонер споживати більше енергії, а звичайна заміна заблокованого фільтра на чистий може знизити споживання електроенергії кондиціонером від 5 до 15%.

Слід розуміти, що створення ідеального клімату в приміщенні – це ширший процес, аніж купівля та встановлення кондиціонера. Мова також йде про цілорічний комфорт, енергоефективність, надійність та контроль. Daikin пропонує різноманітні послуги підтримки та технічного обслуговування, щоб забезпечити оптимальну продуктивність системи протягом усього терміну експлуатації.

Наявність кондиціонеру у домівці – запорука ідеального клімату / Фото Daikin

Фільтри кондиціонерів Daikin чудово працюють впродовж 1 – 2 років. Турбуватись про їх очистку не варто – потрібний сигнал подасть спеціальна іконка, а роботу виконає сервісна служба.

Кондиціонери Stylish можуть похизуватися особливою технологією Daikin Flash Streamer, яка видаляє частинки, алергени і запахи. Таким чином кондиціонер не лише забезпечує комфортну температуру, а й забезпечує здоровий клімат приміщення. Також варто звернути увагу на модель Ururu Sarara – це перший кондиціонер, який одночасно виконує роль очисника та зволожувача.

Пам’ятайте, що правильне встановлення та дотримання правил експлуатації продовжать термін служби цілої системи, яка відповідає за оптимальний та здоровий мікроклімат, що є важливою передумовою комфорту у вашому домі.