Дизайн кухні

Дизайн кухні 2020 – стильні поєднання кольорів та матеріалів: фото
3 лют
19:40
Традиційно, усі члени сім`ї проводять немало часу на кухні. Проте, з часом усі кімнати зношуються – не обходить така доля і кухню. Тому, щоб стильно освіжити інтер’єр кімнати – пропонуємо кілька варіантів облаштування кухні.
Витяжка для кухні: що варто знати та які існують типи
31 груд
23:59
В домі, де багато готують витяжка є необхідним елементом інтер’єру кухні. Проте облаштування вентиляції може принести більше клопоту ніж користі, якщо не врахувати кілька базових правил. Для чого необхідна вентиляція, які існують типи та що треба знати – читайте у нашому матеріалі.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.