Серед побажань були максимально відкритий простір, мінімалізм, велика гостьова кімната та велика ванна. Дизайн інтер’єру – комбінація мінімалізму та індустріального стилю, про це повідомляє видання The Village.

Читайте також: Високі стелі та багато світла: приклад облаштування мініатюрної квартири в центрі міста – фото

Кольорова палітра переважно складається з монохромних тонів: обрали світлі й темні відтінки сірого та поєднали з теплою фактурою дуба. Кухню виконали в чорному кольорі. Відповідно до концепції з індустріальними елементами в інтер'єрі залишили багато бетону – стелю та опорні колони.

Квартиру суттєво перепланували / Фото The Village
Квартиру суттєво перепланували / Фото The Village

До перебудови це була трикімнатна квартира з двома санвузлами, невеликою кухнею та великою кількістю коридорів. Дизайнери вирішили демонтувати перегородки й усе перепланувати. Спальню та вітальню поміняли місцями: з вітальні тепер відкривається краєвид на Дніпро, вікна ж спальні виходять на внутрішнє подвір'я ЖК.

Ванну виконали в сірих тонах / Фото The Village
Ванну виконали в сірих тонах / Фото The Village

У вітальні стіни частково зашили гіпсокартоном і пофарбували у світло-сірий колір. Підлога – паркетна дошка. У вхідній зоні та на кухні підлогу покрили мікроцементом. Двосторонній диван виконує функцію зонування – це моноліт, який вбудований між двома опорними пілонами й розділяє вітальню та кухню.

У квартирі все мінімалістично / Фото The Village
У квартирі все мінімалістично / Фото The Village

Тумби у вітальні навпроти дивану, які слугують місцем для зберігання, підняли над підлогою та розташували вздовж кімнати – це візуально подовжило та розвантажило простір вітальні. Доповнюють це рішення невеликі подіуми під вікнами – вони приховують внутрішньопідлогові радіатори.

Акцентом виступають вазони / Фото The Village
Акцентом виступають вазони / Фото The Village

Кухня – монолітний блок, виготовлений із матового чорного Fenix NTM, надміцного виду пластику (Італія), який здатний відновлюватися внаслідок нагрівання. Як і у випадку з тумбами у вітальні, кухню частково підняли над підлогою, щоб нівелювати ефект нагромадження та зробити простір більшим.

До слова: Як зробити маленьку квартиру світлою і затишною – приклад київського проєкту: фото

Також відмовилися від типових кухонних підвісних шаф: це підкреслило легкість кухонної секції й додатково розвантажило простір.

Ванна кімната є головним елементом усього інтер’єру помешкання, кажуть автори проєкту. Головна особливість – вона розташована в центрі квартири й має форму куба, практично з усіх боків вкритого гартованим склом.

Родзинкою інтер'єру є ванна посеред кімнати / Фото The Village
Родзинкою інтер'єру є ванна посеред кімнати / Фото The Village

У ванній також є душова кабіна, унітаз і вмивальник, під яким оздоблена фактурою дерева стільниця.

Ліжко у кімнаті займає чимало місця / Фото The Village
Ліжко у кімнаті займає чимало місця / Фото The Village

Спальня – особистий простір господаря, максимально ізольований від холу та інших зон. Спальня монофункціональна, буде використовуватися за призначенням. Тому там встановили велетенський матрац, тобто на ньому можна спати в будь-якому положенні.

Дизайнерам вдалось реалізувати задум / Фото The Village

Гостьова кімната невеликого розміру, з базовою комплектацією: там лише розкладний диван і столик. Від холу гостьова кімната відмежована дворівневою меблевою конструкцією, в яку помістили двері.