Фірма також переробить відому "The Viper Room" – майданчик заснований Джонні Деппом на місці майбутнього будівництва, пише Dezeen.

До слова: Поєднання скла та бетону: польська художниця відкрила креативну студію – фото

8850 Sunset (назва будівлі – 24 канал) – це як відповідь на історію місця, так і модель для майбутніх міських розробок, які з'єднають комерційне, соціальне та житлове життя при взаємодії з громадськістю,
– пояснив Том Мейн, засновник Morphosis.


Проєкт є дуже амбіційним / фото: Dezeen

Амбіційний проєкт має площу 239 000 квадратних футів (22 203 квадратних метрів) та складається з двох самостійних веж: одна покрита зеленню, а друга загорнутий у біле облицювання. Біла конструкція вигнута від основи скляної вежі і тягнеться доверху, де вони знову сходяться.

Будинок міститиме житлові приміщення, кондомініуми, конференц-зали, розкішний готель та торгові приміщення. Також в проєкті передбачена величезна тераса.


Архітектори залишили просвіт між вежами, щоб зберегти вид на місто / фото: Dezeen

Підходячи до цього проєкту, ми хотіли, щоб дизайн показував дух того, що робить бульвар Sunset знаковим пунктом призначення, який він є. Водночас проєкт підштовхуватиме до Лос-Анджелеса зразка ХХІ століття, який зеленіший, щільніший, стійкіший та орієнтований на пішоходів,
– сказав Мейн.

У зеленій частині будівлі розмістяться квартири, а у білій – готель.

Фірма має намір використовувати високоефективне скло та ізоляційний фасад на зовнішній стороні будівлі, щоб мінімізувати використання енергії для досягнення цього.

Вас зацікавить: Відоме архітектурне бюро розробить дизайн штаб-квартири виробника смартфонів у Китаї – фото


Простори всередині будівлі також розроблені для використання природної вентиляції / фото: Dezeen

А підібрати камін, який ідеально впишеться в ваш дизайн, можна за посиланням