Про такі номери стало відомо з відгуків відвідувачів на туристичних сайтах, передає BBC.

Цікаво! Дизайн дитячої кімнати для хлопчика: варіанти стилів та кольорів – фото

Кімнату навмисно спроєктував Крістофер Самюел і називається вона "Готель "Ласкаво просимо". Там ліжко оточене майже метровим бордюром, через який потрібно перелазити щоразу, коли ви хочете лягти спати або встати з ліжка. А розетки обладнані так, що увімкнути телевізор тяжко, бо для цього доведеться пересувати стіл і стелаж.

Незручний готель
Ліжко у незручному готелі / Фото BBC

Двері до туалету тут не зачиняються через те, що заважає унітаз.

Створюючи таку незручну кімнату, Крістофер Самюел хотів показати щоденні труднощі, з якими стикаються люди з інвалідністю. "Спочатку людям ця кімната здаватиметься кумедною, але якщо вам доводиться жити в таких умовах, то це не так вже й смішно", – каже він.

За його словами, цим проєктом він хоче привернути увагу не лише до незручностей для людей з особливими потребами, а й до сумної ситуації, яка склалася через постійне скорочення фінансування. "Це ілюстрація результатів жорсткої економії, нестачі житла і того, що бюджети місцевих рад постійно скорочуються", – додав він.

До теми! До 2023 року відділення усіх банків України облаштують для людей з інвалідністю

Як виникла ідея створити незручний номер? У 2017 році Самюела поселили в дешевий готель, який взагалі не був пристосований до його потреб. Йому довелося три місяці жити у готелі, де він стикнувся з серйозними проблемами, оскільки пересувається на візку з електроприводом.

"Мені було важко пересуватися кімнатою, там майже не було місця. Щоб в'їхати в кімнату на візку, мені потрібно було "забитися" в невеликий кут, оскільки двері відкривалися назовні, а в отвір візок не проходив. Потім я мав заднім ходом заїхати в кімнату, закрити двері та проїхати навколо ліжка. Мені довелося спати у візку, оскільки я не міг залізти в ліжко. Я не міг користуватися туалетом – там не було місця для візка. Доводилося ходити у відро. Я не міг митися, бо в номері був лише душ", – розповів чоловік.

А підібрати камін, який ідеально впишеться в ваш дизайн, можна за посиланням