Виставка "Кусама: Космічна природа" триватиме з 10 квітня по 31 жовтня 2021 року в нью-йоркському ботанічному саду. Шоу, яке було відкладено через пандемію коронавірусу, відкрите для відвідувачів до 10 жовтня.

Цікаво Тисячолітні руїни під скляною підлогою у мережі супермаркетів Lidl: фото

Кусама, яка славиться своїми масштабними творами в горошок, використовувала металеві скоби, щоб щільно обмотати кілька дерев червоною поліефірною тканиною, покритою білими плямами. Художниця дала назву творінню – "Вознесіння в горошок на деревах".

кусама

"Вознесіння в горошок на деревах" / Фото dezeen

Ще одна інсталяція художниці це – озеро, заповнене 1400 дзеркальними сталевими кульками у саду нарцисів. Інсталяція заснована на творі мистецтва Кусама, вперше виконаному в 1966 році. Раніше художниця заповнювала такими сферами покинуту будівлю на півострові Рокевей у Нью-Йорку.

кусама

Озера із металевими кульками / Фото dezeen

"Танцюючий гарбуз" – новий твір художниці. Це бронзова скульптура аморфної форми, схожа на гарбуз на восьми розписаних ніжках у горошок та висотою п'ять метрів.

кусама

"Танцюючий гарбуз" / Фото dezeen

92-річнна художниця також створила алюмінієву скульптуру у формі зірки під назвою "Я хочу полетіти до Всесвіту", яку встановили над ставком.

кусама

"Я хочу полетіти до Всесвіту" / Фото dezeen

"Моя душа вічно цвіте" – це врожай кольорових металевих квітів, що проростають із води у круглій формі під скляним куполом консерваторії Енід А Хаупт – теплиці, побудованої в 1902 році, у якій повно пальм та орхідей.

кусама

"Моя душа вічно цвіте" / Фото dezeen

Читайте також Міжнародній дизайнерській виставці Salone del Mobile 2021 в Мілані бути: оголошені дати

Серед колон будівлі Бібліотеки Мерца розташовано скупчення щупальцеподібних форм у горошок, що нагадують творіння Кусами 2015 року під назвою "Життя". Крім гарбузів та горошку, Кусама славиться своїми інтерактивними просторами оптичної ілюзії. Вона використовує дзеркала та світло для створення захопливих "безмежних" інсталяцій.

кусама

"Щупальця" Кусами / Фото dezeen

Художниця створила Infinity Mirrored Room ілюзію в серці ботанічного саду з кольоровим склом, яке фільтруватиме світло, коли воно змінюється протягом року.