Якщо ви хочете заощадити на дизайнерах, то ця стаття саме для вас. Планування – головна складова для створення функціонального та ергономічного приміщення. Саме у спальні ми проводимо більшість часу, коли перебуваємо вдома, дуже важливо щоб вона відповідала усім потребам людини та мала стильний вигляд. Про недоліки та переваги різних типів планувань спальні розповіла у своєму інстаграмі дизайнерка Вікторія Альошина.

Читайте також Як зробити квартиру стильнішою за допомогою кольору: фотодобірка

Дизайн-проєкт спальні площею 16 метрів квадратних для молодої дівчини. Завданням було зробити максимально затишний, стильний та лаконічний простір однокімнатної квартири. Замовниця не хотіла розділяти цю невелику кімнату на окремі зони спальні й вітальні та надала перевагу тільки спальні. І це було прекрасним рішенням. Я завжди "за" рішення для комфорту власників, а не можливих гостей раз на 100 років. – зазначає Вікторія Альошина.

3 варіанти планування спальні від дизайнерки Вікторії Альошиної:

Варіант 1. Цей варіант передбачає розміщення меблів таким чином, що б був максимально безперешкодний прохід до балкона. Підхід до ліжка з обох сторін, можливість повісити телевізор навпроти ліжка та затишне робоче місце біля вікна.

Планування спальні

Планування спальні 16 м2 / Фото інстаграм Вікторії Альошиної

Варіант 2. Тут ліжко кутове, підхід до ліжка тільки з одного боку. У цьому варіанті більше вільного простору (для занять спортом вдома, наприклад). Вільний прохід до балкона і робоче місце біля вікна теж продумане.

планування спальні

Планування спальні 16 м2 / Фото інстаграм Вікторії Альошиної

Варіант 3. Це планування дуже схоже на перше, але трішки складніший прохід до балкона. Простір вийшов тіснішим, хоч зі схожим розміщенням меблів, як і в першому варіанті, це через розташування дверей у кімнату та на балкон "по діагоналі".

планування спальні

Планування спальні 16 м2 / Фото інстаграм Вікторії Альошиної

планування спальні

Фінальний варіант планування спальні 16 м2 / Фото інстаграм Вікторії Альошиної

планування спальні

Фінальний 3D варіант планування спальні 16 м2 / Фото інстаграм Вікторії Альошиної

Корисно Красиво, але дорого: що треба знати про окремостоячу ванну – тренд 2021

планування спальні

Стилізація розглянутого планування спальні / Фото інстаграм Вікторії Альошиної