Скляні столи та дзеркальні меблі виглядають чудово. Однак при користуванні ними виникають несподівані складнощі.

Актуально Як освіжити інтер'єр навесні: 3 прості кроки

Скляний стіл

Скляний стіл швидко втрачає презентабельність
Скляний стіл швидко втрачає презентабельність / Фото Depositphotos

На поверхні таких столів постійно залишаються розводи від ганчірки. Окрім того, власники таких столів не зможуть уникнути подряпин та сколів. Такі сколи з часом виглядають неакуратно і псують загальне враження від інтер’єру.

Надто довгі штори

Штори, що лежать на підлозі, швидко забруднюються
Штори, що лежать на підлозі, швидко забруднюються / Фото 3ddd

Зараз дизайнери усе частіше радять обирати варіанти штор і тюлей, що лягають на підлогу. Справді, таке рішення допомагає приховати нерівні вікна, некрасиві радіатори опалення та криву підлогу. Однак ці штори дуже швидко забруднюються, особливо якщо в домі є діти або домашні тварини. Крім того, надто довгі штори крадуть простір і виглядають дивно в приміщеннях, де меблі стоять біля вікна.

Мийка біля вікна

Мийки біля вікна можна часто побачити на красивих картинках
Мийки біля вікна можна часто побачити на красивих картинках / Фото Inmyroom

Рішення мити посуд і дивитися у вікно здається захоплюючим. Такі інтер'єри ви неодноразово бачили у фільмах. Однак в реальності мийка біля вікна увесь час бруднить його: на скло летять бризки й навіть жир.

Крім того, під вікном найчастіше розташована батарея, а під мийкою зазвичай встановлюють відро для сміття. Якщо поставити смітник біля батареї, в домі будуть з'являтися неприємні запахи.

Також незрозуміло, як мити вікно. Мабуть, доведеться ставати в раковину.

Грифельна дошка

Грифельну дошку непросто перефарбувати
Грифельну дошку непросто перефарбувати / Фото Ivybush

Надзвичайно популярне рішення – спеціальною фарбою зафарбовують стіну або її частину. Потім там можна малювати крейдою, як на шкільній дошці.

Однак власники таких стін розповідають, що крейда під час витирання розлітається по квартирі й додає роботи при прибиранні. Окрім того, якщо ви захочете позбутися цієї фарби на стіні, це буде непросто – її складно перефарбувати.

Стильно Гойдалки й безліч книг: 5 кімнат для відпочинку, що стали популярними в інстаграмі

Дзеркальна техніка

За дзеркальною технікою складно доглядати
За дзеркальною технікою складно доглядати / Фото Dekoriko

Так, вона виглядає розкішно і візуально додає простору. Однак така техніка потребує чимало уваги: її потрібно часто мити й протирати спеціальними засобами, адже на ній чудово видно найменші сліди пальців.