Рококо виник на початку XVIII століття, повідомляє Дизайн 24.

До теми: Стиль гранж в інтер'єрі – особливості стилю, кольори та меблі

Особливості стилю рококо в інтер'єрі

Палітра кольорів стилю рококо


Рококо сьогодні не надто популярний стиль в інтер'єрі / Фото Rehouse

На відміну від важкого та пишного бароко з його насиченою кольоровою гамою, рококо в інтер'єрі вирізняється використанням пастельних кольорів. Стиль рококо в інтер'єрі має дещо спільне з бароко, та активно використовує настінний розпис.

Стіни


Стіни тут часто обрамляють золотом / Фото Legko

Стіни в цьому стилі прикрашають елементами ліпнини, картинами, розписом, декором та різним типом шпалерами. Часто стіни ділять візуально на кілька сегментів, заповнюючи кожен з них певним видом декору.

Стелі


Стелі в цьому стилі часто мають щедрі розписи / Фото Rehouse

Найважливішим пунктом при оформленні стелі є використання великої кількості декору, позолоти та ліпнини. Ліпнину пізніше фарбують в білий або золотий колір, використовують горельєфні зображення ангелів.

У центрі обов'язково є велика люстра, яка розрахована на велику кількість лампочок. Також не забувайте, що стиль рококо підійде для інтер'єрів з високою стелею.

Підлога


Підлога часто викладена плиткою / Фото Rehouse

У порівнянні з стелею та стінами підлога має набагато стриманіший декор. Для підлоги найчастіше беруть паркетну дошку, глянцевий ламінат, плитку або паркет.

Зверніть увагу: Індустріальний стиль в інтер'єрі: особливості, меблі, освітлення та декор

Важливою умовою для підлогового покриття, безсумнівно, є глянсовий блиск, що додає урочистості приміщенню. У спальні і вітальні підлогу часто застеляють килимами з декоративним малюнком.