На 22 метрах квадратних однокімнатного помешкання в одному з житлових комплексів у Дніпровському районі Києва дизайнери вмістили спальню, кухню і санвузол.

Дивіться також: Екоквартира айтішника: приклад компактної студії у скандинавському стилі

Над облаштуванням цієї компактної квартири працював дизайнер Олександр Дубров, пише The Village.

За основу були взяті поєднання білого кольору та натурального дерева. Для невеликих площ – це виграшний варіант, адже, як відомо, світлі кольори візуально "розширюють" приміщення, а дерев'яна підлога та меблі додали квартирі тепла.

смарт квартира студія дизайн інтер'єр
Світлі кольори підходять для невеликих за площею квартир / Фото: the-village.com.ua

Завдяки грамотному умеблюванню, вдалось оптимально використати обмежений простір. Для зони спальні обрали розкладний диван від IKEA.

Дізнайтесь, що відомо про вихід IKEA на український ринок.

Дизайнер пояснює, що для невеликих за площею квартир (зараз їх часто називають "студії") практичну роль відіграють ніші. У них можна облаштувати полиці з речима чи затишні кутки для релаксу.

смарт квартира студія дизайн
Ніші відіграють важливу роль у смарт-квартирах / Фото: the-village.com.ua

Велике дзеркало стало ще одним практичним рішенням для візуального "збільшення" розміру помешкання. Ще одну дзеркальну поверхню використали на дверях у санвузол при вході.

У зоні кухні залишили тільки найнеобхідніше. Плиту, холодильник і шафу для зберігання столових приборів вмістили у ніші при вході, а пральну машину навпаки "вписали" у кухонну стіну, аби зекономити місце у ванній.

смарт квартира студія кухня дизайн
У кухні залишили лише найнеобхідніше / Фото: the-village.com.ua

Простір у санвузлі використали більш, ніж раціонально. Від ванної відмовились на користь душової кабіни, підвісна сантехніка – надійний і перевірений варіант для невеликих площ.

Смарт-квартира у Києві: дивіться фото практичного дизайну у санвузлі: