Характерні для кодаварі золотий стандарт, якого неухильно дотримується людина у своїй професійній діяльності та виняткова увага до найдрібніших деталей, яка стає передумовою високого рівня продукції, стали основними цінностями компанії Daikin. Кожен працівник, залучений до виробництва чи реалізації техніки відчуває гордість за справу, якою займається і це якісно відрізняє японську продукцію з-поміж інших товарів.

До теми Як рятуватися від аномальної спеки у місті

Розповідаємо про головні принципи Daikin, які вивели продукцію для кондиціонування повітря та клімат-контролю на новий рівень.

Турбота про навколишнє середовище

Блоки Daikin мінімізують вплив на навколишнє середовище
Блоки Daikin мінімізують вплив на навколишнє середовище / Фото Daikin

Піклуючись про навколишнє середовище, безпеку та консервацію енергії, Daikin виконує вимоги актуальних директив, які стосуються утилізації електричного та електронного устаткування, створення умов щодо підвищення ефективності використання енергії, утилізації та повторного використання відпрацьованих матеріалів, мінімізації впливу діяльності підприємства на навколишнє середовище.

Відданість інноваціям

Розумна техніка Daikin
Daikin – розумна техніка для дому / Фото Daikin

Сучасний асортимент техніки Daikin представлений більш ніж 3500 моделями різноманітних кліматичних пристроїв: промислові, напівпромислові та побутові кондиціонери, спліт-системи інверторного і не інверторного типу, зволожувачі повітря та теплові помпи.

Серед основних інноваційних розробок компанії:

  • інверторне керування зовнішнього блоку. Завдяки постійному вдосконаленню продукції, технологія, яка економить 50 – 60% електроенергії, доступна у всіх блоках виробника. Крім того, Daikin одна з перших компаній, яка подбала про безшумність, антикорозійний захист теплообмінників, управління швидкістю вентилятора і наявність таймера;
  • багатоступенева система фільтрації повітря за допомогою застосування дезодоруючого фільтра. Серед останніх новинок від компанії Daikin, особливу увагу заслуговує модель Ururu Sarara (колись – FTXR / RXR) – перший кондиціонер, який водночас виконує роль очисника та зволожувача;
  • технологія комфортного розподілу повітряних потоків в приміщенні (ефект Коанда);
  • сенсор присутності. Опція налаштовує кондиціонер на активну роботу, коли ви знаходитеся в приміщенні. В інший час техніка переходить в економний режим;
  • передові дослідження холодоагенту. Daikin стали першою у світі компанією, яка здійснила синтез холодоагенту. Результатом багаторічних досліджень став винахід речовини R32 – безпечного газу для людини.

Інноваційні розробки компанії використовуються не лише в промислових масштабах. Сьогодні Daikin залучена в авіабудування (виготовленні двигунів аеробусів) та у виробництво обладнання для космічних станцій і ядерних електростанцій.

Гарантія безпеки і якості

Завод Daikin
Компанія застосовує систему 100% контролю на кожному етапі виробництва / Фото Daikin

Для забезпечення бездоганної якості, корпорація Daikin застосовує систему 100% контролю на кожному етапі виробництва. Кожен компонент, кожна деталь і комплектуючі кожного пристрою Daikin проходить сувору перевірку як на вході – при роботі з постачальниками, так і на виході – під час тестування збірки. Якість кожного виробу підтверджується сертифікатами ISO9001 і EUROVENT.

Найкращі енергетичні показники, безшумність блоку та найкомфортніша циркуляція повітря – це все відбиток принципу кодаварі. Скрупульозна увага до деталей зробила продукцію Daikin лідером за інноваціями, а відчуття відповідальності за свою справу призвело до впровадження екологічності виробництва. Це демонструє, що компанія Daikin дбає не лише про сьогоднішнє, але й піклується про майбутні покоління.