Найчастіше поліровані підлоги використовують у квартирах з інтерєром у стилі лофт, гранж чи індустріальному, повідомляє Archdaily.

Зверніть увагу: Квартира у стилі лофт: в Києві облаштували стильне помешкання в центрі – фото

5 варіантів інтер'єру з полірованою підлогою

Етнічний стиль


Будинок зроблений у сучасному бразильському етнічному стилі / Фото Archdaily

Розташований у невеликому селі між океаном та річкою, будинок зведений за класичними уявленнями бразильської архітектури з м'яким дахом та білими стінами. Всередині меблі зроблені з грубого неотесаного дерева, стіни прикрашені плакатами, а підлога зроблена з полірованого бетону.

Індустріальний стиль


Індустріальний стиль ідеально підходить для полірованої підлоги / Фото Archdaily

Тут власники використали полірований бетон у будинку в індустріальному стилі. Освітлення та електрика були виконані в оцинкованих трубопроводах та жолобах. Стіни були облущені спеціально, щоб залишити цеглу голою.

Заміський будинок


Цей будиночок звели просто посеред гір / Фото Archdaily

Цей будинок розташований за містом та був зведений з природного каменю. Інтер'єр вирізняється використанням червоного дерева, металу чорного кольору та точкового освітлення. Звісно, підлогу тут покриває полірований бетон.

Приватний будинок


Будинок є одноповерховим / Фото Archdaily

Це будівля стоїть на великих Y-подібних конструкціях, але є низькою та довгою. Простори тут відкриті а меблі вишукані. Втім, більшість стін в цьому приміщенні бетонні, тому так ж, але полірована підлога гармонійно вписалась в інтер'єр.

Мінімалістичний стиль


Строгі лінії сигналізують про мінімалістичний дизайн / Фото Archdaily

Ще: Нічого зайвого: мінімалістичний інтер'єр квартири з відкритим басейном – фото

Строгі лінії та відсутність декору є головними особливостями цього будинку. Дизайнери використовували невелику кількість кольорів, які б разом утворили світлий та приємний простір. Логічним доповненням до білих стін тут стала бетонна сіра підлога.