За словами дизайнерів, антибактеріальні поверхні не здатні повністю вберегти від поширення вірусів, пише Dezeen.

Вас може зацікавити: Інклюзивне майбутнє: 5 дизайнерських розробок, які зроблять доступ до будинку простішим – фото

Нещодавнє дослідження видання New England Journal of Medicine показало, що частинки коронавірусу можуть жити до трьох днів на нержавіючій сталі та пластику, та до 24 годин на картоні. Саме тому попит на безконтактні середовища зараз зростає.


Пол Флаверс – дизайнер, який спеціалізується на безконтактних предметах / Фото Dezeen

Створення середовища, яке позбавляє від необхідності торкатися поверхонь є цілком реальним. Існують технології від автоматичних дверей до змішувачів, які допоможуть уникнути необхідності фізичної взаємодії,
– розповів дизайнер інтер'єрів Пол Флаверс.

За словами дизайнерів, попит на сенсорні вироби для ванної зараз б'є усі рекорди.

Такі технології є найбільш актуальним для приміщень з великою кількістю відвідувачів. Так, безконтактні унітази та умивальники будуть найкращим рішенням для аеропортів, торгових центрів та закладів освіти.


Безконтактні ванни вже сьогодні є реальністю / Фото Dezeen

Проте і в приватних будинках така технологія теж може легко застосовуватись, за словами дизайнера, все більше клієнтів просять змінити змішувачі у своїх будинках на безконтактні.

Перетворення будинку на безконтактне середовище почнеться саме з ванної кімнати. Відкриття дверей, підняття кришки унітаза та злив можуть бути повністю автоматизованими. Також це стосується душової кабіни.


Безконтактні умивальники вже давно не є новинкою / Фото Dezeen

Читайте також: Душ, вазони і здорове харчування – дизайн альтернативного кафе у Іспанії: фото, відео

Безконтактні продукти з сенсорною технологією ідеально підходять для сучасного світу, а також через технологію дозування знижують кількість спожитої води,
– розповів дизайнер.

А підібрати камін, який ідеально впишеться в ваш дизайн, можна за посиланням