Ви не знайдете такого поняття як "максималізм" у традиційному переліку стилів інтер'єру. Утім, в останні роки дизайнерські видання все частіше називають цим терміном сучасну еклектику, яка відрізняється бажанням заповнити увесь простір, використовуючи різноманітні кольори, текстури, вазони та твори мистецтва.

Читайте також Як правильно виставити температурний режим кондиціонера для ідеальної атмосфери

Максималізм в інтер'єріМаксималізм в кухні / Фото Pinterest

Дизайнери інтер'єрів стверджують, що ця тенденція навіяна прагненням привласнити собі свій дім, оточивши себе деталями, які надихають. І, застосовуючи такий підхід, ви можете абсолютно не обмежувати себе в підборі бажаного декору.

Цікаво. що експерти стверджують, наче попри велику кількість речей, які передбачає максималізм, він вважається більш практичним у повсякденному житті, ніж мінімалізм, який був популярним раніше.

Максималізм заохочує індивідуальність

Чому максималізм – те, що потрібно для облаштування невеликої оселі Максималізм в невеликих приміщеннях / Фото Pinterest

Мінімалізм – це красиво відразу після ремонту, але коли ви приходите з роботи, кидаєте речі на диван і йдете готувати їжу – білі поверхні більше не приносять радості. У стерильному приміщенні ви акцентуєтеся на кожній деталі, яка лежить не на своєму місці, що може спровокувати надмірний стрес.

Напротивагу цьому – максималізм дозволяє вам "відпустити себе", експериментувати та отримувати задоволення від варіацій дизайну та речей навіть в невеликому просторі.

Ви можете використовувати різноманітні кольори та текстури, гратися з тканинами та не перейматися, що звичайні каструлі та сковорідки зіпсують вигляд кухні. Максималізм розкриває весь потенціал вашого дому та дійсно дбає про ваш щоденний комфорт.

Максималізм – передумова затишку

Чому максималізм – те, що потрібно для облаштування невеликої оселі Усі елементи повинні поєднуватися / Фото Psnterest

Після пандемії люди почали прикрашати свої будинки так, щоб вони нагадували про особливі моменти. Ідея "нашарувати" в просторі різні речі, які вам подобаються може значно покращити ваш настрій та зробити вас щасливими в довготривалій перспективі.

Максималізм може зробити будинок просторішим

Чому максималізм – те, що потрібно для облаштування невеликої оселі Функціональні меблі в максималізмі / Фото Pinterest

Максималізм ефективна стратегія для розширення простору, але це не означає, що ви повинні хаотично розставити меблі чи декор. Зосередьтеся на функціональних речах, які можна доповнити кольорами, текстурами і візерунками, які працюватимуть разом, а не вноситимуть дисбаланс. Невеликі простори потребують нашарування, тому елементи, які ви підберете мають поєднуватися між собою.

Наприклад, у дивана і книжкової полиці можуть бути закруглені краї, або ви можете вибрати подушки з такими ж малюнками, як і на килимі.

Максималізм дає час на роздуми

Чому максималізм – те, що потрібно для облаштування невеликої оселі Почніть з малого / Фото Pinterest

Інтер'єр в стилі максималізм хороший тим, що його необов'язково організовувати в один захід. Ви можете розпочати з одного стелажа, згодом масштабувати ідею про сучасну еклектику й в текстилі й лише потім перейти до стін.