Гардероб – це не завжди розкіш та витрати. Якщо заздалегідь спланувати, як має виглядати ваша гардеробна кімната, то вона може зекономити вам кошти та спростити життя у майбутньому. Не відмовляйте собі у бажаному та дізнайтеся, на що слід звернути увагу під час планування.

Корисно Де розмістити пральну машину: 5 ідей від дизайнерів

  1. Проаналізуйте, чи є необхідна площа. Найменші гардеробні можуть мати площу два – три метри квадратні, найбільшої межі немає.
  2. Продумайте функціонал вашої гардеробної. Щоб не перетворити її у склад усього, що потрапило під руку. Є вхідні (для верхнього одягу і взуття), є гардероб особистих речей (спільний для пари або роздільний), є дитячий гардероб, є великий сімейний, де може бути розміщена, окрім шаф, прально-сушильно-прасувальна техніка.

гардероб

Поєднуйте різні функціональні рішення / Фото інстаграм prosvirin_design

  1. Де буде розташовуватися гардероб. Якщо вхідні гардеробні розташовуються при вході, то гардероб особистих речей може бути у спальні, у прохідній зоні до спальні, поблизу санвузлів. Та й у самій спальні розміщення гардеробної зони має безліч варіантів. У наймодніших інтер'єрах гардеробну кімнату не ховають, а підкреслюють її присутність – розміщують гардероб за скляними дверцятами та стінами або й зовсім обходяться без них.
  2. Який буде принцип побудови гардеробу – стелажі, шафи чи гардеробні системи (металеві стійки, на яких кріпляться полиці, шухляди, штанги та все інше). Варіант зі штангою суттєво економить простір.
  3. Фурнітура. Справа недешева, але саме вона найкраще допоможе в організації гардеробного простору.
  4. Вентиляція – хороша природна або штучна. Без неї речі можуть поглинати сторонні запахи та вологу.

гардероб

Не бійтеся розміщувати пральну та сушильну машину в гардеробі – це зручно! / Фото інстаграм prosvirin_design

  1. Підсвітка. Окрім загального освітлення, можна додатково підсвітити штанги, полиці, задню панель. Це надасть гардеробу дуже сучасного вигляду. Та і користуватися гардеробом буде набагато зручніше.
  2. Зважте на те, що стиль і кольорова гама гардеробу, як правило, продовжує загальний стиль приміщення та об'єднує всі зони в одне ціле.

Читайте також Як використати природний камінь в оздобленні дому: фотоприклади

  1. Є багато інших індивідуальних моментів, які залежать від величини приміщення або особистих вподобань. Наприклад, наявність туалетного столика, пуфика, острова. 
  2. Гардеробна кімната – це творчість, помножена на кількість одягу!