Квартира розташована у модерністському житловому будинку, який побудований у 1964 році, інформує Archdaily.

До слова: Багатофункціональні меблі та собака: фото стильної двокімнатної квартири зі Словенії

Усі квартири в будинку мають важкі віконниці на вікнах, проте відремонтоване помешкання навпаки отримало широкі відкриті вікна.


Будинок збудований уже доволі давно / Фото Archdaily

Загальна площа квартири 320 метрів квадратних містить приватні та соціальні зони, які розташовані вздовж фасаду, а так звані "вологі кімнати", такі як ванні кімнати, комунальні послуги та кухня, розташовуються позаду.


Квартира вийшла мінімалістичною / Фото Archdaily

Більшість кімнат тут зазнавали перепланування, адже квартира отримувала мало сонячного світла. Сьогодні ж тут покращилась вентиляція та стало більше природного світла.

Результат дозволив посилити взаємодію між кухнею та соціальною зоною, оскільки ці середовища тепер відокремлюються лише висувними шафами з дерева. Саме 26-метрова система шаф та полиць є ключовою у дизайні.


Великий коридор простягається вздовж фасадних вікон / Фото Archdaily

Стінка з'єднує всю квартиру вздовж і просторово визначає "лінію екватора" між різними кімнатами, та яку можна пересувати. Такий прийом виявився доволі зручним, адже полиці відіграють різну роль у різних кімнатах. Так, у коридорі, їдальні та вітальні, шафи зберігають посуд, демонструють мистецтво та підтримують рослини, а у вітальні – книги та електроніку.


Шафи можна вільно переміщувати / Фото Archdaily

Дивіться також: Приємний та просторий: в Лос-Анджелесі відремонтували 12-поверховий готель – фото

Інтер'єр у будинку мінімалістичний, проте з присутністю декору. Стіни та підлога тут облицьовані деревом, а стеля в більшості кімнат оброблена гіпсокартоном.

Дивіться більше фото ремонту квартири з Сан-Паулу: