Важко нарахувати усі предмети, які розташовуємо на приліжковій тумбі перед сном. Від книжки з окулярами до телефону й наручного годинника. Кожен з нас має свій стандартний набір речей, які він залишає поруч з собою, тому якщо ми маємо справу з двоспальним ліжком, тумб в спальні теж має бути дві.

Цікаво Продуманість до деталей: чому варто звернути увагу на дизайнерські кондиціонери Daikin Stylish

Що ж робити, якщо ви вирішили відмовитися від застарілого рішення встановлювати тумби з одного комплекту? Як підібрати моделі, які доповнюватимуть одна одну? Та що врахувати при виборі тумби? Розповідаємо!

Як поєднати різні приліжкові тумби в інтер'єрі
Як поєднати різні приліжкові тумби в інтер'єрі / Фото Apartment Therapy

  • Столики або тумбочки не повинні відрізнятися повністю і у всьому. Щось спільне у них все-таки має залишитися: стиль, розмір, форма, палітра. Виберіть бажаний параметр.
  • Врахуйте стиль спальні. Інколи доречно використати колір чи матеріал, нехарактерні для приміщення, проте влучні в плані загального концепту. Так, наприклад, у скандинавській повністю білій спальні, чудово впишуться приліжкові столики, виготовлені з різного дерева. Головне, щоб реалізована ідея виглядала органічно та доповнювала інтер'єр.
  • Якщо потрібно зв'язати предмети, які відрізняються за стилем та формою, спробуйте зосередитися на однаковій обробці. Класичну та сучасну тумбочки вийде спарувати, обклеївши їх дзеркальними панелями з пластику.

До теми Замість приліжкової тумби: 6 оригінальних ідей

  • Виберіть найяскравіший відтінок в інтер'єрі, наприклад, блакитну вазу, червону раму для фотографій чи лілову подушку. Пофарбуйте в цей колір обидві тумбочки, щоб вони підкреслили декор.

Використайте акцентний елемент
Використайте акцентний елемент / Фото Design Corral

  • Якщо можливості переробляти тумбочки немає, й вони повністю відрізняються за стилем, кольором та розміром, просто поставте на них однакові світильники.

Більше ідей для оформлення приліжкових тумб: