На вибір кольору впливає багато дрібниць. Зокрема колір стін, меблів та навіть віконних рам.

Схоже: Розсувні двері в будинку: види та особливості конструкції – фото

В який колір пофарбувати міжкімнатні двері

Пастельні


Легко підлакований природний колір завжди буде в моді / фото: Architecture blog

Універсальною порадою для всіх стилів інтер'єру є пастельно-нейтральні кольори для міжкімнатних дверей. Усі відтінки цієї колірної гами збережуть єдність стилю.

Світло-холодні

Якщо інтер'єр у вашому будинку виконаний у стилі модерн або мінімалізм, то безпрограшним варіантом будуть світло-холодні кольори. Такі відтінки дверного полотна дадуть будинку затишок.

Яскраво-білий


Білий підходить для багатьох стилів інтер'єру / фото: Interior design

Білий колір для дверей – класичний. Він не лише візуально "розвантажує" інтер'єр, але й надає простору відчуття ефірності.

Як підібрати колір для міжкімнатних дверей згідно з елементами інтер'єру

Підлога

Ви будете здивовані, але найважливішим елементом, який треба врахувати при підборі кольору дверей є підлога. Легко, якщо у всьому будинку підлогове покриття одного кольору, але що робити, якщо вона кардинально відрізняється? В такому випадку для дверей підберіть схожий відтінок до підлоги в кімнаті, в яку двері відчинятимуться.

Меблі

Якщо підбираєте колір для дверей відповідно до меблів у кімнаті, то віддайте перевагу відтінкам на чотири чи навіть п'ять тонів яскравішим.

Цікаво: Двері гармошка: їхні типи, переваги та недоліки

Стіни


Такий прийом часто застосовують американці / фото: Моя хатка

Рекомендуємо вибрати колір для дверей у згоді не із самими стінами, а з підлоговим плінтусом. Таким чином встановлюються двері будь-якого відтінку, але неодмінно нейтрального.

А підібрати камін, який ідеально впишеться в ваш дизайн, можна за посиланням