Українська майстерня сучасного дизайну та архітектури Makhno Studio вже реалізувала понад 600 об'єктів у 21 країні світу. Студія працює у стилі, що поєднує українську автентику та мінімалізм. За словами засновника творчої майстерні Сергія Махно, вони поставили перед собою завдання популяризувати сучасний український стиль на світовій арені.

Дізнайтеся Висока мода не тільки на подіумі: як виглядає шикарна квартира у Парижі

Новий проєкт студії під назвою Plan B – це особлива спроба зазирнути в майбутнє та зрозуміти, чи можливо створити враження життя на поверхні Землі, знаходячись в її надрах.

Космічний стиль / Фото інстаграм Makhno Studio

Проєкт вже отримав певне визнання у міжнародній спільноті, зокрема його було опубліковано більш ніж у 250 медіа, як-от The Sun, Dezeen, Designboom, T Magazine від The New York Times та інших.

Неймовірний проєкт / Фото інстаграм Makhno Studio

Міжнародна дизайнерська премія Architecture MasterPrize визнала проєкт Plan B найкращим в номінації "Design of the Year 2021" у категорії "Концептуальний інтер'єр".

Захоплює подих / Фото інстаграм Makhno Studio

Ми дуже пишаємось, що наші проєкти відзначають на міжнародному рівні — це дає наснаги йти вперед, щоб позначати сучасний український дизайн на мапі світової культури. Вітаємо нас й Україну з черговою перемогою,
– зазначають творці проєкту.

Чудові деталі / Фото інстаграм Makhno Studio

Премія Architecture MasterPrize вже шостий рік поспіль обирає переможців в галузях архітектури, дизайну інтер’єрів та ландшафтного дизайну. Як зазначають засновники премії, головною метою для них є просування якісного архітектурного дизайну в усьому світі.

Відзначаючи творчість та інновації в галузі архітектури, ландшафтної архітектури та дизайну інтер’єру, премія приймає роботи від архітекторів з усього світу.

Текст публікації Makhno Studio:

Plan B став дизайном року на міжнародному конкурсі в Лос-Анджелесі!. Наша проєктна пропозиція бункера перемогла в номінації «Design of the Year 2021» у категорії «Концептуальний інтер'єр» на міжнародному конкурсі дизайну @architecturemasterprize. Plan B — це наша спроба зазирнути в майбутнє та зрозуміти, чи можливо створити враження життя на поверхні Землі, знаходячись в її надрах. За два роки проєкт було опубліковано більш ніж у 250 медіа, як-от The Sun, Dezeen, Designboom, T Magazine від The New York Times та інші. Ми дуже пишаємось, що наші проєкти відзначають на міжнародному рівні, — це дає наснаги йти вперед, щоб позначати сучасний український дизайн на мапі світової культури. Вітаємо нас й Україну з черговою перемогою.