Готель розташовується в 12-поверховій білосніжній будівлі, яку спроєктував архітектор-модерніст Велтон Беккет ще в 60-х роках минулого століття, інформує Dezeen.

Зверніть увагу: Все в одному: в Нідерландах відкрили готель, де кожен номер має свій стиль – фото

Сама будівля зовні не зазнала жодних змін, проте тут з'явились прибудови, літні тераси та великий басейн перед самим приміщенням.


Готель певний час не використовувався / Фото Dezeen

За словами розробників, інтер'єри мають "новий та динамічний вплив через близькість океану та справжній каліфорнійський дух".


Рецепція також має кольорову задню стіну / Фото Archdaily

Готель під назвою "June" (червень) має підлоги вершкового кольору з бетону типу terrazzo та обшиту деревом стелю. Готельні номери мають білі стіни, плетені килимові покриття та суміш модерністських і сучасніших меблів. Яскраво-синій та сірий кольори вбудовані в інтер'єр для візуального контрасту.


Інтер'єр тут виконані в осучасненому модерністському стилі / Фото Archdaily

Шафи з білого дуба, ліжка з платформою покликані викликати відчуття присутності дизайну середини минулого століття. У ванних кімнатах є чорні світильники, душові облицьовані маленькими квадратними плитками сірого кольору.

На терасі тут поставлені дерев'яні меблі, які контрастують з кольором барної стійки тамтешнього ресторану. На цокольному поверсі для гостей також є тренажерний зал.

До слова: Карамельний інтер'єр: чарівні фото готелю у середземноморському стилі

Дивіться більше фото інтер'єру готелю з Лос-Анджелеса: