Олександр Мілов показав на своїй сторінці у фейсбук ескіз монумента для міста Дубаї. Скульптура вагою 9 тонн зображає землю у формі коронавірусу.

Це цікаво Українська мрія: хлопець власноруч будує стильну екохату на Закарпатті

Розміри скульптури

Монумент виготовлять з поліефірної смоли, бетону та нержавіючої сталі. Висота скульптури складатиме 16 метрів, а ширина – 13 метрів.

На монументі буде зображено молекулу коронавірусу з шипами. Вона матиме форму Землі, на якій стоять люди, взявшись за руки.

Символізм скульптури

Кожна фігура складається з окремих фігурок людей, що, обійнявшись, стоять один в одного на плечах. Це символізує різні соціальні групи й людські цінності, що об'єднані спільною проблемою – пандемією.

Фігури дорослих та дітей не матимуть ротів. Це – символ ще одного обмеження, накладеного пандемією.

В основі молекули розмістили звичайну сім'ю, де вся планета крутиться на голові матері. Також на молекулі є хоровод з семи дорослих та семи дітей. Там є закохана пара, а також гетеросексуальна та дві гомосексуальні родини з дітьми. Усе це підкреслює розмаїття людей, які є у світі.

Окрім них, в стороні від хороводу стоять дві закохані пари: два хлопця та дві дівчини. Це символізує неприйняття гомосексуальних стосунків суспільством.

Також у композиції є мати-одиначка із сином, батько-одинак з донькою, фігури, що символізують патріархат та матріархат. Усього на глобусі буде розміщено 56 скульптур.

Актуально Маленька кухня – не біда: 5 порад, як правильно використати простір

Композиція крутитиметься довкола своєї осі під кутом обертання планети.