Варто потурбуватися про правильне розташування світильників та їхню функціональність. Завжди можна помилитися через банальну необізнаність, але які це матиме наслідки для ванни?

До слова: Дизайн ванної кімнати 2020: які види інтер`єру будуть популярні в наступному році

Типові проблеми при неправильній системі освітлення

Замало світла біля дзеркала


Навіть ванна в темних відтінках може бути добре освітлена / фото: Remont bp

Відсутність потужного світла біля дзеркал робить некомфортним банальні гігєнічні чи косметичні процедури. Навіть звичайне чищення зубів може бути недостатньо якісним, якщо у ванній напівтемрява.

Забагато світла в кімнаті


Завжди можна переборщити, але для кожного стандарти різні / фото: Новый дом

Попри все, папівтемрява для ванни – це зовсім непогано. Приглушене світло допоможе повноцінно розслабитись та насолодитись ефектом спа-процедур. Проте, якщо у ванній відсутня можливість регулювати інтенсивність світла, то доведеться миритись із надмірною освітленістю кімнати.

Увага до дрібниць


У великій ванній світло розсіюватиметься краще / фото: Агромат

За сприяння невдалого освітлення навіть стильний дизайн ванної кімнати можна перетворити на громадську вбиральню чи санвузол. Принаймні саме так ви відчуватимете себе, якщо у ванній використовувати, наприклад, люмінесцентні лампи. Саме тому про вигляд освітлення варто подбати ще задовго до початку ремонту.

Вас зацікавить: Стеля у ванній кімнаті: як не помилитися у виборі матеріалу – фото

Що треба взяти до уваги

  • колірна гама інтер'єру (світлі, дзеркальні, скляні, відполіровані поверхні світлих відтінків будуть примножувати світло);
  • висота установки джерела світла (якщо встановити світильники занадто близько до дзеркала, то це лише спровокує посилення яскравості);
  • модифікацію та форму світильника.

А підібрати камін, який ідеально впишеться в ваш дизайн, можна за посиланням