В чому унікальність проєкту? За задумом авторів, простір овальної форми зовні нагадує символ Всесвіту – яйце.

Засновниця та головна архітекторка студії Вікторія Якуша уявляє, що такий офіс мав би розташовуватись на острові, оточеному океаном.

Дізнайтесь більше: 6 українських студій, які рухають дизайн вперед

"Все в русі, але одночасно стабільно. Ви можете зануритися глибоко у свої думки, і ніщо навколо не заважатиме", – каже дизайнерка.

В основі наповнення простору енергоефективність, відкритість, автономність та гнучкість. За проєктом офіс складається з прозорих сонячних панелей зовні та гнучких екранів всередині.

офіс Yakusha Design Вікторія Якуша
Проєкт футуристичного офісу від Yakusha Design / Фото: Yakusha Design

Внутрішні стіни приміщення нагадують купол, на який можна проектувати будь-яке зображення, інформацію чи керувати освітленням у приміщенні, змінюючи його прозорість.

За допомогою цього гігантського екрану можна також задавати настрій простору. Наприклад, якщо на вулиці похмуро, всередині можна створити інтер'єр з сонячним безхмарним небом.

офіс Якуша Yakusha Design
На екран можна проєктувати будь-яке зображення / Фото: Yakusha Design

Окрім робочого простору, проєкт ще передбачає функціональні приміщення (ванна кімната, кухня, шафи, головний вхід), які приховані за панелями.

За задумом авторів підлога в такому просторі мала б бути глиняною, стільці дерев'яними, стіл – виготовлений з целюлози. Можна також передбачити кам'яні столики для кави та вовняний килим.

меблі офіс простір
Меблі виготовлені з природніх матеріалів / Фото: Yakusha Design

Напередодні проєкт офісу Ya Vsesvit у Києві від Yakusha Design потрапив у п'ятірку найкращих інтер'єрів світу і претендує на отримання престижної премії Dezeen Awards 2019.

А підібрати камін, який ідеально впишеться в ваш дизайн, можна за посиланням.