Реновацію зробили для будинку в типовому районі хутонг, пише Archdaily.

Зверніть увагу: Надкушені будинки: в горах на Майорці звели прекрасні кам'яні приміщення – фото інтер'єру

Хутонг – саме таку назву мають типові житлові квартали в містах на півночі Китаю. Вони вирізняються вузькими вуличками, які забудовані одноповерховими традиційними китайськими будиночками з мініатюрним заднім двориком.


Вже багато десятків років такі будинки руйнуються / Фото Archdaily

Втім, сьогодні такі райони переживають занепад, а особливо це відчувається саме в Пекіні (Бейджині). Більшість з цих таунхаусів розпадаються на очах, але один з власників будинку в районі хутонг вирішив відремонтувати його.

Весь проєкт втілили лише за 14 днів, а найбільше уваги присвятили саме задньому двору.


Дзеркала мають привернути увагу до проблеми / Фото Archdaily

Ремонт зроблено у будинку, де господар жив із бабусями та дідусями, коли він був дитиною. Через роки поневірянь будинок майже зруйнувався, і всілякі спогади про дитинство зникли разом з ним. Сьогодні власник повертається до будинку.


Маленький дворик є улюбленим місцем в будинку / Фото Archdaily

Дзеркальне скло використовується на підлозі та стінах двору. Адже відображення дозволяє бачити навколишні будинки, що привертає увагу до їхнього руйнування. До того ж, за словами власника, це місце є найкращим для відтворення спогадів.

До слова: Білосніжні стіни та дерев'яні лави: фото культурного центру з Чехії, який "вгруз" у землю

Сьогодні сусіди також взялись за реновацію своїх помешкань, адже дзеркало дозволило привернути увагу до проблеми навколишніх будинків.