Проєкт готелю – найтонший хмарочос у країні на вулиці Пітт 410 зі співвідношенням висоти та ширини шістнадцять до одного. Готель вміщає 173 готельні номери з шістьма люксами на кожному поверсі, вежа заввишки 100 метрів буде побудована в центрі міста з "подіумом" висотою лише 6,4 метра.

Варто знати Нові розумні технології: як обрати ідеальну кліматичну техніку для дому

За словами команди, вежа "олівець" розміщена на лаконічному подіумі, що підкреслює делікатність та деталі сусідніх будівель за допомогою аркової цегли. Триповерхова основа включає вестибюль, кафе та зону вітальні, внутрішній двір призначений для спільного користування та виходить на вулицю.

готель у сіднеї

Фасад будівлі готелю / Фото archdaily.com

Вежа була розроблена для імітації стиснення та розширення колони шляхом безперервної абстракції її елементів: основи та "стовбура".

готель у сіднеї

Ескіз вхідної зони / Фото archdaily.com

Дизайнери пояснюють, що фасад починається зі горизонтальних вікон, що повільно перетворюються у вертикальні. Горизонтальні елементи починаються в рівень із зовнішнім обрамленням, яке повільно стоншується і віддаляється з висотою.

готель у сіднеї

Фасад будівлі готелю / Фото archdaily.com

Кожна горизонталь знаходиться на висоті плити, поручнів і висоти дверей. На кожному поверсі розміщені компактні готельні номери, – розповіли автори проєкту.

готель у сіднеї

Будівля готелю / Фото archdaily.com