Квартира розташована у новому житловому комплексі на вулиці Січових Стрільців, повідомляє The Village. Олександр Дубов, автор проєкту, спочатку планував жити у ній сам.

Стильно Станція Хлібний: фото стильного інтер'єру нового кафе в Києві

Вітальня у кораловому кольорі
Вітальня у кораловому кольорі / Фото The Village

Це дозволило автору не дотримуватися певної концепції. Він робив дизайн так, як підказувала інтуїція, без жодних візуалізацій.

Основних побажань було 2: зробити все дуже якісно та зберегти бетон за можливості. Стіни у квартирі знесли й побудували нові.

Дизайнер робив інтер'єр, керуючись власною інтуїцією
Дизайнер робив інтер'єр, керуючись власною інтуїцією / Фото The Village

Дизайнер розповідає, що спершу квартира була схожа на "тетріс".

Спочатку там були дві довгі кімнати, санвузол і коридор неправильної форми у вигляді літери "Г". Також у спальні випирав вентиляційний канал на 45 сантиметрів – одна половина в кімнату, інша – у душову, – ділиться Олександр.

Спальня з панорамним вікном
Спальня з панорамним вікном / Фото The Village

Тому основним завданням було прибрати зайві кути та зробити кімнати правильної форми. Вентиляційний канал змогли заховати у гардеробну, санвузол зменшили.

Оригінальний санвузол
Оригінальний санвузол / Фото The Village

У квартирі зробили окрему спальню, а кухню й вітальню з'єднали. Цей простір візуально розділений японською шторою. Кухонний блок розміщений у ніші в стіні.

Незвично Село для однієї сім'ї: у США родина зробила для кожної дитини окрему хатинку

Гардеробна кімната у квартирі
Гардеробна кімната у квартирі / Фото The Village

Дизайнер довго мешкав у Швеції, тому інтер'єр планували у скандинавському стилі. Декор і лампи автор привіз зі Швеції, а більшість меблів придбали у данських брендів.

Більше фото квартири в Києві дивіться тут: