Експериментувати з кольором варто не під час ремонту, а перед ним. Як виглядатиме ваша кімната з синім, помаранчевим або зеленим кольором?

Схоже: Повторне фарбування стін: типові помилки та що варто знати

Які кольори вибрати для стін у вітальні

Синій


Класичний синій буде кольором року / фото: Хатинка моєї мрії

Саме синій колір визнаний наймоднішим в 2020 році. Проте не забувайте, що цей колір є холодним відтінком, саме тому синій підійде не для усіх. Проте він відмінно збільшує простір візуально. Різні відтінки – від світлого і свіжого блакитного, до темного, майже чорного, сапфірового, дозволить додати варіативності зовнішньому вигляду кімнати.

Помаранчевий

Оранж ніколи не вийде з моди. Саме помаранчевий додає енергії та сприяє активності. А яскравий варіант кольору створить відчуття тропіків навколо. Також цей відтінок добре поєднюється з білим та синім кольорами.

Білий

На перший погляд білий досить звичний та нецікавий колір, проте білий відмінно розширює маленькі вітальні. Проте задля уникнення одноманітності, ви можете використовувати деякі кольорові акценти: подушки, штори, килимки, які розбавлять домінування білого.

Читайте також: Поєднання кольорів для дизайну вітальні – фото

Зелений


Гармонію та умиротворення принесе зелений / фото: Мой дом

Заспокійливий зелений додасть вам внутрішнього спокою та позитивно впливає на нервову систему. Зелений – символ надії та життя. У вітальні ви можете використовувати різні відтінки, від консервативного і ділового темно-зеленого до веселого аквамарину.

А підібрати камін, який ідеально впишеться в ваш дизайн, можна за посиланням