Завдяки нестандартному підходу дизайнерська студія розробила робочий простір, де затверджуються стратегії, проходять наради та розв'язуються серйозні завдання. При цьому працівники ніколи не забувають, що їх основна діяльність стосується розвитку дітей дошкільного віку.

Читайте також Продуманість та поміркованість: сучасні тренди в дизайні домашнього інтер'єру

На рецепції працівників та гостей офісу зустрічає пухнастий монстр. Це відразу задає незвичний тон та відрізняє офіс з-поміж інших робочих просторів.

Як виглядає креативний офіс в Абу-Дабі
Рецепція офісу / Фото Ad Middle East

Основне завдання дизайну полягало в створенні простору, який привертатиме увагу дитячою грайливістю та зможе бути серйозним офісом, – розповідає головний дизайнер проєкту, – ми постійно нагадували собі, що це не місце для дітей, а простір для дорослих, які приймають рішення, які стосуються дітей.

Як виглядає креативний офіс в Абу-Дабі
В просторі домінують світлі тони / Фото Ad Middle East

Від фетрової карти ОАЕ до дзеркал, які викривлюють простір – увесь декор вироблявся на замовлення студії. Стіни офісу прикрашені зображеннями місцевих тварин, а меблі виконують роль абстрактних грайливих акцентів. При цьому, це не випадкове скупчення кумедних та милих речей. Впродовж роботи над проєктом, команда дизайнерів та архітекторів провела чимало психологічних досліджень, які допомогли підібрати нейтральні кольори та форми, які налаштовують на робочий лад.

Як виглядає креативний офіс в Абу-Дабі
Робочий простір / Фото Ad Middle East

Розробники проєкту переконані, що такий дизайн позитивно вплине на майбутнє покоління, а цей офіс стане хорошим нагадуванням з чого все розпочалося.

Як виглядає креативний офіс в Абу-Дабі
Обідня зона / Фото Ad Middle East

Більше фото проєкту: