Ідеї для інтер'єру

Затишна квартира в Іспанії з неймовірними поєднаннями у стилі мінімалізм: фото інтер'єру
16 трав
19:45
Квартира у Барселоні вражає своєю "чистотою" ліній, поєднанням матеріалів та стилістичним рішенням для меблів. Усі деталі інтер'єру доповнюють один одного та створюють ідеальний простір. Переглядайте фото та надихайтеся.
Позачасовий мінімалістичний інтер'єр у Кореї для мікроквартир: затишні фото проєкту
7 трав
21:28
Інтер'єри, що дозволяють створити власну зону комфорту. Проєкт Life, дизайнером якого є Ян Лі, створив ідеальну базу для кожного власника чи орендаря квартири. Затишний інтер'єр навіює спокій та тепло.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.