Щоб уберегти вас від найпоширеніших помилок, зібрали поради фахівців, які допоможуть правильно облаштувати навіть найменші та найнезручніші приміщення.

Вам сподобається Як захистити оселю від вірусів та бактерій

Відсутність стратегії

Важливо вирішити, як використовуватиметься кімната й лише після цього купувати меблі та техніку. При цьому, фахівці радять обрати лише одне призначення простору, адже ви не зможете помістити в невеличкому приміщенні і габаритне фортепіано, і двоспальне ліжко. Також важливо не забувати про зручні проходи між меблями.

Пропорції і масштаб

Зважте на розміри меблів
Зважте на розміри меблів / Фото Unsplash

Меблі повинні бути правильної ширини, висоти та глибини, які відповідатимуть масштабу кімнати. Для невеликих просторів фахівці рекомендують вибирати меблі глибиною не більше 90 сантиметрів.

Надмірна кількість меблів

Одна з основних помилок при облаштуванні невеликих приміщень – бажання розмістити в кімнаті усе та відразу. Так й виникає безлад.

Експерти відзначають, що замість кількох полиць, тумб, та комоду, краще обрати одну високу шафу. В цьому випадку габаритність речі піде вам на користь, адже ви зможете використати не загальну площу кімнати, а простір стіни між підлогою та стелею.

Цікаво Продуманість до деталей: чому варто звернути увагу на дизайнерські кондиціонери Daikin Stylish

Неправильний колір

Ще одна помилка – непродуманий вибір кольору підлоги та стін. Ілюзія більшого простору досягається за допомогою додавання світлих палітр. Підлога своєю чергою може стати вдалим темним контрастом.

Ігнорування стін

Використовуйте підвісні меблі
Використовуйте підвісні меблі / Фото Pinterest

Ви не зможете розмістити усе на підлозі, тому сміливо використовуйте підвісні меблі. Полиці, тумба для телевізора та робочий стіл необов'язково повинні бути обладнані ніжками. Так у вас з'явиться додатковий простір для зберігання речей.