Цей інтер'єр сподобається любителям ретрофутуризму й оригінальних конструкцій. Про квартиру з геометричними елементами повідомляє журнал Urdesignmag.

Актуально Для новорічних канікул: 5 маленьких і дуже затишних будинків у лісі

В інтер'єрі використали різноманітні кола
В інтер'єрі використали різноманітні кола / Фото Urdesignmag

Автором проєкту стала архітектурна студія Bonell + Dòriga. В інтер'єр додали барвисті геометричні елементи – такі ж, як на фасаді будинку.

Житловий комплекс, у якому розташована квартира, складається з 18 ступінчастих, іржаво-червоних веж. Між будівлями зробили яскраво-блакитні дворики. Зараз цей комплекс переживає ренесанс – інтерес мешканців Барселони до нього росте.

У світлому просторі використали кольорові плями
У світлому просторі використали кольорові плями / Фото Urdesignmag

Квартира, у якій зробила ремонт студія Bonell + Dòriga, є частиною цього великого житлового масиву. Тому дизайнери не змогли уникнути алюзій на фасад будівлі всередині помешкання.

Будівля, у якій розташована квартира
Будівля, у якій розташована квартира / Фото Urdesignmag

У кімнатах, що виходять на північ, стіни зробили бірюзовими, а в тих, що "дивляться" на південь – червонуватими. У квартирі використали спалахи кольорів червоного, темно-синього та пісочного відтінків.

Тут простежується ідеальна геометрія форм
Тут простежується ідеальна геометрія форм / Фото Urdesignmag

В Україні Дивани у формі рук та перли на стінах: фото заворожуючого індійського ресторану в Києві

Тут всюди простежується ступінчаста геометрія: у двоколірній плитці, широких лавах, що перетворюються на дивани. В інтер'єрі багато кіл: це і дверні отвори у вигляді арок, і круглі сходи, і дзеркало у ванній.

Більше фото квартири в Барселоні дивіться тут: