Порівняння здійснювалося фахівцями за основними параметрами:

  • Реалістичність горіння полум'я;
  • Якість збірки і термін служби;
  • Країна виробництва і гарантія на обладнання;
  • Цінова політика;
  • Різноманітність модельного ряду і колірної гами;
  • Комплектація різними функціями;
  • Унікальні функції.

Читайте також: Електрокаміни та їх типи: від підлогових до настінних

Dimplex
1. Dimplex Ignite XLF50
2. Dimplex Symphony 2608 LED
3. Dimplex Opti-myst Cassette 1000 PS
4. Dimplex Opti-myst Cassette 500 PS
5. Dimplex Opti-V PGF-10


Royal и Royal 3D
1. Royal 3D Etna VA-2683
2. Royal Goodfire EF33
3. Royal Shine EF 50
4. Royal Inferno
5. Royal Shine EF 72


Royal Flame
1. Royal Flame Vision 60 LOG LED
2. Vision 28 EF LED FX
3. Royal Flame Jupiter FX N
4. Royal Flame Vision 60 LED
5. Royal Flame Jupiter FX N


Mystflame
1. Mystflame 50 inch Electric Fireplace

Electrolux
1. Electrolux EFP/W-1200URLS

1. Фірма DIMPLEX

Беззмінний лідер не тільки українського, а й світового ринку електрокамінів. Найбільший світовий виробник і законодавець моди в сфері не тільки електрокамінів, а й теплового обладнання в цілому.

Продукція заводу поставляється понад 40 років в 112 країн світу. Головний офіс, як і завод, знаходяться в Ірландії. Основними перевагами компанії є розробка унікальних технологій горіння, над якими невпинно працює команда з 60 осіб. Винахід технології полум'я 3D Opti-Myst і 5D Opti-V вважається найбільш реалістичним горінням, серед усіх існуючих електричних камінів на сьогоднішній день.

Коефіцієнт браку в процесі експлуатації камінів досягає рекордних 0,02% з усього проданого товару. Також компанія володіє найширшим модельним рядом, який на даний момент сягає понад 200 моделей. Тому з такої великої гами легко обрати щось на свій смак. Звичайно, ціна таких камінів трохи дорожче, ніж у їх китайських конкурентів. Оцінити ефект горіння ви зможете на відео

2. Royal і Royal 3D

Головний конкурент компанії Dimplex на ринку України. Британська компанія, з виробництвом в Китаї, на сьогоднішній день єдина, крім Dimplex, яка пропонує полум'я з ефектом 3Д.

Головними перевагами є, звичайно, більш низька ціна, але при цьому краща оснащеність функціями на ринку. Це і звук потріскування дров, і різні режими інтенсивності і яскравості горіння, і різні кольори імітації полум'я, можливість підключення до wi-fi і управління зі смартфона, а також найбільший термін гарантії на ринку - 36 місяців. Мабуть, цей виробник, хоч і збирається в Китаї, упевнений в своїй якості. Порівняти ефект горіння, можна на відео

3. Royal Flame

Ще один популярний бренд на ринку, який вже більше 10-ти років має успішні продажі, не в останню чергу завдяки своїй якості, коефіцієнт браку становить 0,2%. Великий модельний ряд даного бренду охоплює практично всі варіації використання камінів, приставних, настінних та вбудованих.

Також ці каміни є одними з найбільш недорогих. Ціна на їх моделі стартує від 3000 грн. Кожна модель з лінійки має можливість продажу в комплекті з дерев'яним порталом, який може бути різного розміру, зовнішнього вигляду і кольору. Це дуже зручно для готового рішення в квартирах і офісах.

4. Mystflame

Американський бренд електрокамінів, що спеціалізується в основному на настінних варіантах виконання. Даний тип камінів з кожним роком займає все більшу частину продажів, оскільки сучасні інтер'єри відходять від класики і мають багато лінійних форм, наприклад, дані моделі можна використовувати під LCD-телевізором з великою діагоналлю, або в ванних кімнатах для створення романтики та затишку . Бренд Mystflame є одним з найбільш продаваних на ринку США, що можна оцінити за 5-ти зірковими оцінками продажів на найбільшій світовій платформі Amazon.com

5. Electrolux

Відомий світовий бренд побутової техніки, який також представлений і на ринку електрокамінів. Дотримуючись світової тенденції, в основному виготовляє настінні вогнища. Основною перевагою є широка колірна гамма, наприклад помаранчевий або червоний колір. На жаль, ці осередки мають дуже обмежений модельний ряд, досить високу вартість у порівнянні з конкурентами. А також використовують стару технологію горіння, проте це не зупиняє, до прикладу, дизайнерів, які хочуть привнести оригінальність фарб в свій інтер'єр.