Стандартні ванні кімнати "як у всіх" вже давно не є найдешевшим варіантом. То який стиль вибрати, щоб не витратити увесь статок та бути в тренді?

Схоже: Фіолетова ванна: як не порушити стиль та що не можна забувати

Модні варіанти дизайну ванної кімнати у 2020 році

Мінімалізм


Підлога зазвичай темніших відтінків / фото: Design Homes

Безумовним трендом ось уже кілька років залишається мінімалізм. Минуло багато часу відтоді, коли на першому місці була класика. Сьогодні в моді простота і лаконічність. Мінімалізм в поєднанні з сучасними технологіями є функціональним та максимально комфортним.

Експерти радять вибирати красиві природні відтінки. Ідеально підійдуть: білий, маслянистий, пісочний, сірий та чорний кольори. Саме такі відтінки гармоніюватимуть в інтер`єрі, адже мінімалізм імітує натуральні поверхні.

Скандинавський стиль


Чорно-білий варіант завжди виглядає стильно / фото: Design Homes

В наступному році популярним, безсумнівно, буде саме скандинавський дизайн. Тут теж присутня простота та відсутність зайвих елементів. В цьому стилі часто використовують деревину, камінь, кераміку, мідь та латунь. Не забувайте, що в такій ванній повинно бути багато природного світла. Тож такий варіант ідеально підійде для кімнати з вікном.

Колірна гама не вирізняється різноманітністю. Головні кольори – білий та сірий. Загалом підходять усі світлі відтінки. Останнім часом популярні чорно-білі варіанти дизайну.

Лофт


Цегла може бути декоративною / фото: Dekodiz

Найбільш експериментальний варіант. Лофт вже давно популярний в основних кімнатах будинку, але в 2020 році він стане трендом і для ванних. Тут все дуже просто – ваша кімната повинна нагадувати горище. Тому неприкриті балки, голий бетон на стінах – це все ознаки лофту.

Вас зацікавить: Прозора ванна в інтер’єрі: переваги та варіанти дизайну

Кольори тут кардинально протилежні скандинавському стилю. Чорний колір та темні відтінки стануть найкращим варіантом для лофту.

А підібрати камін, який ідеально впишеться в ваш дизайн, можна за посиланням