Дизайн

Як виглядали б ванні кімнати із відомих картин у реальності: фото до і після
15 квіт
15:28
Дизайнери Qssupplies "оживили" п'ять ванних кімнат із відомих картин. Вони створили детальні візуалізації того, як вони могли б виглядати, якби вони були справжніми, зберігаючи при цьому стиль і настрій оригінальної картини. Можливо, ці роздуми надихнуть і вас переробити власну ванну кімнату!
Що потрібно знати при проєктуванні кухні: поради дизайнерів
10 квіт
19:02
Кухня – найфункціональніше місце в домі, тому так важливо поєднати ергономіку і стильний дизайн. Щоб уникнути помилок при плануванні необхідно врахувати чимало нюансів. Ми розкажемо як зробити кухню комфортною для користування.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.