Для того щоб колір меблів та стін не набридав, доведеться постаратися, адже композицію з фіолетовими відтінками скласти не так вже й просто.

Вас зацікавить: Дизайн маленької кухні: особливості та варіанти планування приміщення – фото

Які особливості фіолетового кольору існують

Фіолетовий – це поєднання червоного та синього. Від того який колір домінує, створюється різниця між відтінками фіолетового.

Популярні відтінки фіолетового:

  • бузковий;
  • ліловий;
  • пурпурний;
  • аметист;
  • баклажан;
  • фіалковий;
  • лавандовий.

Варіанти поєднання фіолетового кольору

Білий


Цей варіант є найпопулярнішим / фото: Homediz

Напевно найпопулярніше поєднання. Використовується в сучасній кухні, як правило, в стилі хай-тек. Біло-бузковий дизайн виглядає досить акуратно та заспокійливо. Поєднання можна робити як на стінах, так і в меблях або обробці фартуха чи стільниці.

Сірий


Останнім часом таке поєднання використовують і в модерному стилі / фото:Trizio

З цим відтінком кухня найкраще виглядатиме у стилі прованс, кантрі та класичному. Часто з таким поєднанням кольорів, вибирають шпалери в м’яких нейтральних тонах з відтінком металік. Вони допоможуть зробити інтер’єр трохи холоднішим.

Чорний


З чорним кольором важливо не переборщити / фото: Homediz

Не забувайте, що чорний колір має здатність створювати ілюзію меншого простору. Тож найкращим рішенням буде використовувати його у великих кухнях. Дизайнери радять використовувати меблі з глянцевим покриттям, що допоможе трохи зменшити такий вплив чорного.

Читайте також: Витяжка для кухні: що варто знати та які існують типи

Жовтий


Бажано підбирати світло-жовті тони / фото: Blizko

Лимонні та сонячні відтінки безсумнівно додадуть фіолетовому кольору тепліших настроїв. Таке поєднання варто використовувати для кухонь без природного освітлення.

А підібрати камін, який ідеально впишеться в ваш дизайн, можна за посиланням