Поради від Ґабріели Джил опублікувало видання The Indian Express.

Читайте також: Облаштування дитячої кімнати для хлопчика та дівчинки: як правильно поділити кімнату

Дизайнерські поради для оформлення дитячої кімнати у 2020 році

Теплі кольори та яскраві акценти


Можна почати з акцентів / фото: Мебельщик

Для дитячих кімнат досі буде правильним рішенням вибирати барвисті інтер’єри. Відтінки, такі як темно-червоний, канарковий жовтий та мандариновий помаранчевий, будуть топовими в цьому році.

Також зверніть увагу на персикові корали та коричневий теракотовий колір. Якщо ви не готові перефарбовувати усю кімнату, то почніть з чохлів-подушок, штор або невеликих декоративних світильників.

Довговічні матеріали

Сучасне суспільство живе за принципом збереження екології. Саме тому, модним у цьому році буде використання перероблених або природних матеріалів. Серед найпопулярніших буде бамбук, ліана, ротанг, мішковина та інше. В декорі хітом 2020 року будуть бамбукові кошики, ротангові килими та стільці і навіть оббивка.

"Природний" декор


Дитину повинні оточувати природні нетоксичні матеріали / фото: Budmaster

На думку дизайнерки, гілочки, галька, колоди, сухоцвіти, пір'я, соснові шишки, тощо, створюватимуть шикарний декор в інтер'єрі цього року.

До того ж, такі екологічні рішення в дизайні дадуть дитині розуміння турботи про навколишнє середовище.

Стіна-дошка

Діти часто малюють на стінах, тим самим псують інтер'єр. У зв'язку з цим, популярності набирає рішення встановлення стіни, на якій діти зможуть малювати. Найбільшою перевагою є можливість витерти результати художніх спроб дитини.

Вас зацікавить: Дизайн дитячої кімнати для дівчинки: варіанти стилів та кольорів – фото

Зелений куток


Вазони – дадуть більше чистого повітря в кімнату / фото: Build portal

У 2020 році кімнатні рослини стануть позитивним трендом в інтер'єрі дитячих кімнат. Дизайнерка рекомендує купити алое веру, англійський плющ чи червону драцену. Проте не забудьте переконатись, що ваша дитина не має алергічної реакції на жодну з перелічених рослин.

А підібрати камін, який ідеально впишеться в ваш дизайн, можна за посиланням